Voi hemskatti

mikä nainen!!!!!!
10404
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Eikö o kiinnostunut susta ? Mokasit.

Äänestä

Niin kuka?

Äänestä
  • En yhtään mitään.

    Äänestä

Säkin komea😍

Äänestä

😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😜

Äänestä

vai kuka ;)?

Äänestä

kunhan höpsöttelee.

Äänestä

Kotikissa? No sellainen ainakin minä taidan olla....

Äänestä
  • Koiria eikä kissoja saa kaupunkeihin tuoda yleensä, eli olet ilmeisesti joku lehmien viljelijä?

    Äänestä

vaihda sitten miehiin :D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


eiymmärrä_ kirjoitti:

mikä nainen!!!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu