Olisi etsinnässä imuri sedälle. Pitäisi saada vähän paikkoja putsailtua ;))
Jos olet kiinnostunut siivoamaan, niin laitahan viestiä... Voidaan kyllä samalla laittaa sinunkin paikat kuntoon ;)
Etsinnässä imuri
3
334
Vastaukset
- Offooffofo
En kuulu mihinkään uskontoon. Eronnut kirkosta. Rikosilmoitus näistä sadisteista jotka kiduttanut vuosia ja vammauttanu.
Miksi edes SUPO ei auta kun pyysin suojelua. Todistelun esto. Totuuden esto. - tossa_ois_halpa
Myydään useita vuosia käytössä ollut punainen Philips Expression -pölynimuri. Teho 350 watt, max 1800 watt. Sisäänkelautuva virtajohto ja pituussäädettävä suulakeosa, jossa on myös harjasosa kovempia lattiapintoja varten. Suulakeosassa toinen pehmuste irronnut, mutta itse imuri toimii kuitenkin edelleen erinomaisesti.
Kaikki s-bag -pölypussit käyvät imuriin (eivät sisälly kauppaan).
Osta heti
20 €
https://www.huuto.net/kohteet/philips-expression-polynimuri-s-bag/471894204 - Tapsas
Annetaan käyttöön vanha ja kulunut vm.1954 imuri. Imee huonosti, mutta hampaita ei ole repimässä nahkoja. Imee myös peräpäästä joten luxus malli kyseessä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 15211518
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h1485413Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p424346Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1323622Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska392708Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191916Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?1071636Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3601596Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?921481Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1361431