Olisi etsinnässä imuri sedälle. Pitäisi saada vähän paikkoja putsailtua ;))
Jos olet kiinnostunut siivoamaan, niin laitahan viestiä... Voidaan kyllä samalla laittaa sinunkin paikat kuntoon ;)
Etsinnässä imuri
3
284
Vastaukset
- Offooffofo
En kuulu mihinkään uskontoon. Eronnut kirkosta. Rikosilmoitus näistä sadisteista jotka kiduttanut vuosia ja vammauttanu.
Miksi edes SUPO ei auta kun pyysin suojelua. Todistelun esto. Totuuden esto. - tossa_ois_halpa
Myydään useita vuosia käytössä ollut punainen Philips Expression -pölynimuri. Teho 350 watt, max 1800 watt. Sisäänkelautuva virtajohto ja pituussäädettävä suulakeosa, jossa on myös harjasosa kovempia lattiapintoja varten. Suulakeosassa toinen pehmuste irronnut, mutta itse imuri toimii kuitenkin edelleen erinomaisesti.
Kaikki s-bag -pölypussit käyvät imuriin (eivät sisälly kauppaan).
Osta heti
20 €
https://www.huuto.net/kohteet/philips-expression-polynimuri-s-bag/471894204 - Tapsas
Annetaan käyttöön vanha ja kulunut vm.1954 imuri. Imee huonosti, mutta hampaita ei ole repimässä nahkoja. Imee myös peräpäästä joten luxus malli kyseessä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nasima löi Jussille luun kurkkuun
Nasima kertoi ettei Jussi sovi puhemieheksi, koska sallii rasismin. Mihin toimiin perussuomalaiset ryhtyvät? Kuka nouse5328970Razmyar on säälittävä - puhemiehellä ei ole mitään syytä ottaa kantaa tähän "silmäkohuun"
jonka toimittajat sai aikaan. Asia ei kuulu puhemiehelle millään lailla. Razmyar haluaa taas vaan huomiota. Mutta jos r1616180Miten Eerolan silmäkuvat voivat levitä muutamassa tunnissa ympäri maailmaa?
Seuraako koko maailma persujen ja erityisesti Eerolan somea reaaliajassa? Edes kansanedustajan itsemurha eduskuntatalos3775241Siviilipalvelusmies Halla-aho normalisoi rasismin perussuomalaisissa
SMP:n tuhkille perustettu puolue ei ollut ihmisiä vastaan, vaan instituutiokriittinen. "Missä EU - siellä ongelma", oli664759Suomalaisilta vaaditaan valtavasti suvaitsevaisuutta - miksi sitä ei vaadita muslimeilta
Suomalaisilta vaaditaan kaikkea, pitää olla suvaitsevainen ja hyväksyä vieraiden tavat, rasisti ei saa olla jne. Miksi s1004371Juuri Suomen valtamedian toimittajat teki "silmävääntelystä" sen kohun
ja ilmeisesti ottivat yhteyttä myös ulkomaisiin medioihin, että katsokaas tätä. Mutta Japanin medioissa on asiaan suhta1664063SDP:n kansanedustaja Marko Asell: Suomen myönnettävä maahanmuuton ongelmat
Hänen mielestään Suomen pitää pyrkiä rajoittamaan jyrkästi turvapaikanhakijoiden pääsyä maahan ja hän arvioi, että maaha1853942- 921906
- 1041422
- 47979