Etsinnässä imuri

erkkipp

Olisi etsinnässä imuri sedälle. Pitäisi saada vähän paikkoja putsailtua ;))
Jos olet kiinnostunut siivoamaan, niin laitahan viestiä... Voidaan kyllä samalla laittaa sinunkin paikat kuntoon ;)

3

402

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Offooffofo

      En kuulu mihinkään uskontoon. Eronnut kirkosta. Rikosilmoitus näistä sadisteista jotka kiduttanut vuosia ja vammauttanu.

      Miksi edes SUPO ei auta kun pyysin suojelua. Todistelun esto. Totuuden esto.

    • tossa_ois_halpa

      Myydään useita vuosia käytössä ollut punainen Philips Expression -pölynimuri. Teho 350 watt, max 1800 watt. Sisäänkelautuva virtajohto ja pituussäädettävä suulakeosa, jossa on myös harjasosa kovempia lattiapintoja varten. Suulakeosassa toinen pehmuste irronnut, mutta itse imuri toimii kuitenkin edelleen erinomaisesti.

      Kaikki s-bag -pölypussit käyvät imuriin (eivät sisälly kauppaan).
      Osta heti
      20 €

      https://www.huuto.net/kohteet/philips-expression-polynimuri-s-bag/471894204

    • Tapsas

      Annetaan käyttöön vanha ja kulunut vm.1954 imuri. Imee huonosti, mutta hampaita ei ole repimässä nahkoja. Imee myös peräpäästä joten luxus malli kyseessä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Silmienvääntelijä-persut pääsivät Japanissa sarjakuvaan

      Torille! https://www.hs.fi/kulttuuri/art-2000011943173.html
      Maailman menoa
      136
      4737
    2. Avopuoliso, mies-/naisystävä vai mikä?

      Kävin eilen irl keskustelun, joka jätti minut pohtimaan seuraavaa ... millä nimityksellä kutsua henkilöä, jonka kanssa o
      Ikävä
      250
      4371
    3. Miksi Kuhmolaiset on niin nyrpeä ilmeisiä?

      Miksi suurin osa (ei onneksi kaikki) on niin typääntyneen näkösiä elämäänsä? Tuijotetaan toisia pahansuopaisesti ja kat
      Kuhmo
      27
      3950
    4. Nato kaatamassa Petterin haaveileman Tunnin junan?

      Nato edellyttää pohjoisessa Jäämereltä Rovaniemelle saakka kapearaitesta suoraa rautatieväylää, joka maksaa paperirahaa,
      Maailman menoa
      7
      3744
    5. Huvittava ilmiö: Vasemmistolaiset uskoo sokeasti SDP:n parantavan heidän

      elämäänsä, jos demarit johtaa seuraavaa hallitusta (Kyse on siis palstan vasemmistolaisista) Totuus on toinen, nimittäi
      Maailman menoa
      181
      3439
    6. Riikka ohoi! Saksa alensi bensaveroa, missä euron bensa?

      Perussuomalaisten yksi vaalilupauksista oli euron bensiini suomalaisille autoilijoille. Ei ole näkynyt. Jopa vasemmis
      Maailman menoa
      78
      3143
    7. Tulipalo rivitalossa, tuhoutuu täysin

      Kainuun pelastuslaitos sai hieman puolenyön jälkeen maanantaina ilmoituksen rivitalon huoneistossa syttyneestä tulipalos
      Puolanka
      81
      3069
    8. Älkää vaan sairastuko syöpään Suomessa

      Tilaston mukaan Suomi, Slovakia ja Latvia lääkitsee aivan pohjamudissa syöpää. Sairastunutta hoidetaan edelleen vanhana
      Maailman menoa
      222
      2725
    9. Kyllä, maata ei halua puolustaa nimenomaan punavihreän puolen edustajat

      "Esimerkiksi maanpuolustushenki on keskimääräistä alempana naisten, arvoliberaalien, heikossa taloustilanteessa olevien
      Maailman menoa
      134
      2700
    10. Sä veit mun sydämen ihan totaalisesti

      Aivan totaalisesti..
      Ikävä
      52
      2401
    Aihe