Etsinnässä imuri

erkkipp

Olisi etsinnässä imuri sedälle. Pitäisi saada vähän paikkoja putsailtua ;))
Jos olet kiinnostunut siivoamaan, niin laitahan viestiä... Voidaan kyllä samalla laittaa sinunkin paikat kuntoon ;)

3

280

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Offooffofo

      En kuulu mihinkään uskontoon. Eronnut kirkosta. Rikosilmoitus näistä sadisteista jotka kiduttanut vuosia ja vammauttanu.

      Miksi edes SUPO ei auta kun pyysin suojelua. Todistelun esto. Totuuden esto.

    • tossa_ois_halpa

      Myydään useita vuosia käytössä ollut punainen Philips Expression -pölynimuri. Teho 350 watt, max 1800 watt. Sisäänkelautuva virtajohto ja pituussäädettävä suulakeosa, jossa on myös harjasosa kovempia lattiapintoja varten. Suulakeosassa toinen pehmuste irronnut, mutta itse imuri toimii kuitenkin edelleen erinomaisesti.

      Kaikki s-bag -pölypussit käyvät imuriin (eivät sisälly kauppaan).
      Osta heti
      20 €

      https://www.huuto.net/kohteet/philips-expression-polynimuri-s-bag/471894204

    • Tapsas

      Annetaan käyttöön vanha ja kulunut vm.1954 imuri. Imee huonosti, mutta hampaita ei ole repimässä nahkoja. Imee myös peräpäästä joten luxus malli kyseessä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nasima löi Jussille luun kurkkuun

      Nasima kertoi ettei Jussi sovi puhemieheksi, koska sallii rasismin. Mihin toimiin perussuomalaiset ryhtyvät? Kuka nouse
      Maailman menoa
      245
      6849
    2. Razmyar on säälittävä - puhemiehellä ei ole mitään syytä ottaa kantaa tähän "silmäkohuun"

      jonka toimittajat sai aikaan. Asia ei kuulu puhemiehelle millään lailla. Razmyar haluaa taas vaan huomiota. Mutta jos r
      Maailman menoa
      53
      4893
    3. Pitkän linjan yritysjohtaja: Suomen tapahtumat eivät ole Aasian kärkiuutinen

      Viimeaikaista kohua on käytetty sisäpoliittisena lyömäaseena, Thomas Zilliacus sanoo. – Koska asiaa kuitenkin kommentoi
      Maailman menoa
      100
      4451
    4. Siviilipalvelusmies Halla-aho normalisoi rasismin perussuomalaisissa

      SMP:n tuhkille perustettu puolue ei ollut ihmisiä vastaan, vaan instituutiokriittinen. "Missä EU - siellä ongelma", oli
      Perussuomalaiset
      9
      4256
    5. Suomalaisilta vaaditaan valtavasti suvaitsevaisuutta - miksi sitä ei vaadita muslimeilta

      Suomalaisilta vaaditaan kaikkea, pitää olla suvaitsevainen ja hyväksyä vieraiden tavat, rasisti ei saa olla jne. Miksi s
      Maailman menoa
      39
      3753
    6. Juuri Suomen valtamedian toimittajat teki "silmävääntelystä" sen kohun

      ja ilmeisesti ottivat yhteyttä myös ulkomaisiin medioihin, että katsokaas tätä. Mutta Japanin medioissa on asiaan suhta
      Maailman menoa
      117
      3648
    7. Demarit ovat oikeasti törppöjä eli heikkoälyisiä

      ja todistavat sitä päivittäin täällä lapsellisilla jutuillaan. Kauheasti on hehkuttaneet kuinka demarien kannatus vaan
      Maailman menoa
      68
      3626
    8. Perussuomalaiset eivät harrasta maalittamista kuten vasemmisto

      Huomaa tässä keinotekoisessa "rasismi"-kohussakin kuinka vasemmistolaiset maalittavat Perussuomalaisia. Me emme vastaava
      Maailman menoa
      23
      3521
    9. SDP:n kansanedustaja Marko Asell: Suomen myönnettävä maahanmuuton ongelmat

      Hänen mielestään Suomen pitää pyrkiä rajoittamaan jyrkästi turvapaikanhakijoiden pääsyä maahan ja hän arvioi, että maaha
      Maailman menoa
      71
      3293
    10. Maataloustuet voi poistaa, naudan tuottajahinta pompsahtanut 25 %

      Enää ei tarvitse veronmaksajien tukea, koska maajussi saa lihasta nyt hyvää hintaa. https://yle.fi/a/74-20198739
      Maailman menoa
      53
      2435
    Aihe