Viikonloppua hänelle

Ah..se ihana mies sujahti niin kiireesti ohi etten ehtinyt edes moikata ❤️💋
6351
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Moro....

Äänestä
  • Tästä tuli ihan mieleen eräs ihminen, vaikka olikin kai pelkkä heitto. :D En kirjoittanut tätä aloitusta kyllä. Sen kirjoittaja vaan on näköjään samoissa tunnelmissa kanssani. :)

    Äänestä

Niin kiireesti ohi?

Äänestä

Minä menin todella nopeasti jossain jutussa, mutta katsoin... menin jo niin kovaa nopeutta, ei voi pysähtyäkään... jollain naisella oli aika komea paita, sanomaan siitä mutta en pystynyt pysähtymään ja kiire oli kaikkialle.

Äänestä

Ei kaljoilla ja sellaisilla ole merkitystä vanhoille pontikan keittäjille, merkityksetön asia kokonaan alkoholi on heille... kun heillä on sitä aina liikaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nainen4 kirjoitti:

Ah..se ihana mies sujahti niin kiireesti ohi etten ehtinyt edes moikata ❤️💋

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu