Työpaikkani suloinen Prinessa

Ikävää, kun en nähny työpaikallani unelmieni täyttymystä Jo**** (nainen) tänään!! Taitaa hunajainen ihastukseni olla sairaana! Parane pian ja tule taas loistamaan työpaikallemme sitä ihanaa raikkauttasi ja kauneuttasi!!! :)
2897
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ole ollut!

Äänestä

ei todellakaan ole ollut. jotkut ilkeät ihmiset vääristelee asioita. eikä ole ikinä ollut mitään tätä miestä vastaan.. saahan sitä tykätä ja kehua komeaksi, se ei tarkoita suhdetta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ma**** (mies) kirjoitti:

Ikävää, kun en nähny työpaikallani unelmieni täyttymystä Jo**** (nainen) tänään!! Taitaa hunajainen ihastukseni olla sairaana! Parane pian ja tule taas loistamaan työpaikallemme sitä ihanaa raikkauttasi ja kauneuttasi!!! :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu