S**T*N*KUN OTTAA PÄÄHÄN!

Vihaan maailmaa, vihaan itseäni, vihaan ihmisiä, vihaan heitä jotka ovat vieneet minulta kaiken, ei ainuttakaan kaveria tai ystävää. Viisi kuukautta uudella paikkakunnalla ja nyt minulta viedään taas kaikki ja ihminen johonka minulla on pitkästä aikaa edes ollut jotain tunteita.

Kaverit hylkäsivät minut ja alkoivat kiusaamaan teini-ikäisenä. V*#&u mitä minun pitäisi muka tehdä, mä oon niin loppu tähän p*sk**n.

MIKSEI MINULLE VOIDA SUODA JOSKUS EDES ONNEA? AINA MINULLE KERROTAAN VAIN HUONOJA UUTISIA, JOKA V***N KERTA!!!

2

515

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • LapinSomali

      Aika tuttua ja päälle että murhastakin oisin selvinnyt helpommin 2000 jos ois kuvitteellisesti tehnyt. MAXIMOITU epäoikeudenmukainen elämä. Muut syö ja nussii läpi elämän KYMMENII vuosii.

    • Ottaapäähänmyös

      Miks jotkut ihmiset kuvittelevat olevansa muita parempia ja saavansa tehdä mitä huvittaa ja eivätkä kunnioita toisen tontille kuuluvaa aluetta vaan pitävät sitä parkkipaikkanaan...no, eipä ole meidän vika jos se nurtsi on naapurin toimesta piloilla, harmittaa vaan kun entisten naapureiden kanssa ei ollut tuollasta ongelmaa. Ovat jopa remontissa puretut laudat pistäneet nojalleen meidän laittamaa pensasaitaa vasten..no, jos se tuosta käsittelystä kärsii ja menee huonoksi, niin kaipa se uus naapuri pistää siihen jonkinlaisen lauta-aidan näkösuojaksi, mutt me ei ruveta uusia taimia heidän takiaan siihen pistämään. Ovat vetäneet omalle puolelleen tonttirajojen väliin verkkoaidan koko tonttinsa ympärille..miksiköhän? Pensasaita meidän rajojen välillä voi kärsiä siitäkin älynväläyksestä, ett ovat vetäneet pensasleikkurilla melkein runkoa myöten oksat lyhyeksi, näin kuivalla kelillä aita voi kuolla pystyyn tuosta, mutt hei, hehän voi pistää parinmetrisen lauta-aidan siihen tilalle, tietenkin omaan piikkiin, me ei pistetä latin latia siihen hommaan. Tulee oikeasti ikävä entisiä naapureita, nuo uudet eivät kauhean mukavilta tunnu. Muija kulkee nokka pystyssä ja on kuin perseelle ammuttu karhu. Onks muilla yhtä ihania naapureita, mä kun luulin, ett vaan Briteissä on tuollasia tyyppejä..lol. Mutt oikeasti ketuttaa ku koko naapurusto menee yhden takia pilalle. Ei kyllä ennen ollut noin huonotapaista porukkaa tällä kujalla, huomannut ettei muutkaan naapurit ole intopiukeina olleet tutustumassa uusiin naapureihin.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ei sua enään tunnista

      Kun olet vanhentunut ja lihonut.
      Ikävä
      170
      6704
    2. Huomenet naiselle

      Harmittaa ettei ehkä nähdä enää koskaan. Näillä mennään sitten.
      Ikävä
      59
      4532
    3. Etsin vastaantulevista sua

      Nyt kun sua ei oo, ikävöin sua niin v*tusti. 😔Jokaisesta etsin samoja piirteitä, samantyyppistä olemusta, samanlaista s
      Ikävä
      29
      3326
    4. Mikä kaivatussasi kolahti?

      Mikä oli erityistä?
      Ikävä
      61
      3027
    5. Kaikesta muusta

      Mulla on hyvä fiilis. Mä selviän tästä ja sit musta tulee parempi ihminenkin. Ainut, mitä mun pitää nyt välttää on se ko
      Ikävä
      16
      1915
    6. Tekis mieli lähestyä sua

      Mutta pelkään että peräännyt ja en haluis häiritä sua... En tiedä mitä tekisin olet ihana salaa sua rakastan...💗
      Ikävä
      27
      1606
    7. Hyvää yötä.

      Miten äkäpussi kesytetään? 😉 pus
      Ikävä
      17
      1590
    8. Ajatteletko koskaan

      Yhteisiä työvuosia ja millaista silloin oli? Haluaisin palata niihin vuosiin 🥹
      Ikävä
      40
      1533
    9. Kyllä hävettää!

      Olla taivalkoskelta jos vuoden taivalkoskelainen on tuommoinen tumpelo.
      Taivalkoski
      34
      1389
    10. T, miten mun pitäis toimia

      Olen niin toivottoman ihastunut suhun...ollut jo liian,monta,vuotta. Lähestynkö viestillä? Miten? Sun katse...mä en kest
      Ikävä
      47
      1340
    Aihe