Kunpa pääsisin äkkiä kauas sinusta

Olet todella ahdistava nainen tieto läsnäolostasi alkaa oksettamaan
tiedän kuinka teet tuota tahallasi mutta ethän sinä mitään sille voi sairas kun olet
Rankkaa varmasti turruttaa tuota sairauttasi alkoholilla
1292
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

On. Varmasti niin.

Alan itkemään. Kurja olo, ja tämä kruunaa kaiken. En juonut tarpeeksi tänään, mutta taidankin vetästä vielä lisää. Vaikka viskiä. Ehkä se parantaa flunssan, vaikka tuo sijaan helvetillisen krapulan. Huomenna voinkin sitten kuolla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


420mummo kirjoitti:

Olet todella ahdistava nainen tieto läsnäolostasi alkaa oksettamaan
tiedän kuinka teet tuota tahallasi mutta ethän sinä mitään sille voi sairas kun olet
Rankkaa varmasti turruttaa tuota sairauttasi alkoholilla

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu