Alle laskeminen

ApuaKaivataan

Kerran olin mieheni kanssa sängyssä ja orgasmin päätteeksi laskin alleni. Mies onneksi vain nauroi asialle. Minusta on usein tuntunutkin siltä, että saatan kohta laskea alleni, mutta tuo tuli ilman varoitusta. Minulla on muutenkin yliaktiivinen rakko joten pidättäminen on hyvin hankalaa. Pissahätä orgasmin yhteydessä on kyllä tullut vuoden sisällä. Onko siihen keinoa, miten kyseiset vahingot saa loppumaan? Tai pissahädän orgasmin aikana? Olin juuri ennen tuotakin tapausta käynyt pissalla.

5

1992

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Liekö tuo niin haitallista jos miehesi ei siitä traumatisoidu eikä peti kauheasti kastu. On niitäkin jotka toivovat sen tapahtuvan ja nauttivat siitä.

    • XXxxxxx

      Käy pissillä ennen yhdyntää. Huolehdi, että rakko olisi mahdollisimman tyhjä. Lantiopohjan lihasten harjoittaminen voisi auttaa pidätyskykyyn. Niin, ja älä sekoita ejakulaatiota virtsaamiseen.

      • Anonyymi

        Ei meillä ainakaan yhdyntään valmistauduta kuin kirkkoon menoon,se tapahtuu kun on tapahtuakseen ja valuuhan ne sitten sparmatkin alle jollei heti pesulle juokse ja miksipä pitäisi juostakkaan?


    • Anonyymi

      Jostain luin että pienellä operaatiolla voidaan ongelmaan saada parannusta.
      Joitain vuosia sitten seurustelin naisen kanssa joka ruikkasi aina kuset kun sai orgasmin. Ei auttanut edes vessassakäynti ennen sänkyyn menoa.

    • Anonyymi

      Vaikuttaa ennemmin ejakuloinnilta. Se mitä tulee ei ole pissaa. Ei ollenkaan vaarallista.

    Ketjusta on poistettu 16 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. SDP on vastuunkantaja, ja siksi suosituin kansan keskuudessa

      Kiusaamiseenkin SDP puuttuu heti sellaisen tultua ilmi. Esimerkiksi persut lakaisevat nämä maton alle ja pahentavat site
      Maailman menoa
      42
      5841
    2. Persut on Suomen mamutuspuolue nro 1.

      Heti ensimmäisenä persuvuonna 2015 maahantoivat Suomeen 35 tuhatta kunniavierastaan. Tuoreimpana persuvuonna 2025 pers
      Maailman menoa
      71
      4575
    3. Punavihreät puolueet haluavat Suomeen satoja tuhansia kehitysmaalaisia

      SDP, vihreät ja vassarit haluavat nostaa esim. pakolaiskiintiötä todella paljon. Orpon hallituksen aikana maahanmuutto
      Maailman menoa
      46
      4342
    4. SDP:n johto pesi kätensä häirintäkohusta

      "Suurimman oppositiopuolue SDP:n johto olisi todennäköisimmin halunnut vaieta puolueen ympärillä velloneen häirintäkohun
      Maailman menoa
      56
      4121
    5. SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa

      Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt
      Maailman menoa
      91
      3725
    6. Tytti Tuppurainen ollut aivan sekaisin viime päivinä

      Pitäis varmaan tehdä huumetesti sille. "– SDP:n Tytti Tuppurainen väittää kirkkain silmin ja Antti Lindtman vierellään
      Maailman menoa
      61
      3245
    7. SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"

      Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het
      Maailman menoa
      50
      2423
    8. Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?

      Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?
      Ikävä
      35
      2329
    9. Kähmijä puolueen kannatus romahtamassa

      Erityisesti naiset ovat suuttuneet SDP:lle kertoo asiantuntijat
      Maailman menoa
      42
      2069
    10. En uskalla ees ajatella muru

      Miten mulle ois käynyt näiden raskaiden vuosien aikana jos sua ei ois ollut 🥺😧❤️ Sä oot ollut mun henkisenä tukena iha
      Ikävä
      13
      1189
    Aihe