Oletko sinä täällä?

Tyhjyys täyttää minut, tuskaan asti. Kasvava pimeys, taittuu aamunkoittoon. Olin minä, mutta nyt hän on poissa...
4292
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

En ole

Äänestä

Miksi hän on poissa? Karkasiko?

Äänestä

Olin joskus enemmänkin, mutta en enää pariin vuoteen. Nyt jostain syystä eksyin taas tänne. Elän suhteessa nykyään, mutta mietin edelleen häntä. Hän, joka jäi tuntemattomaksi eikä koskaan enää tavattu. Olikohan se sit siinä... Ehkä sullakin on jo joku, perhettäkin ehkä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


juåppå kirjoitti:

Tyhjyys täyttää minut, tuskaan asti. Kasvava pimeys, taittuu aamunkoittoon. Olin minä, mutta nyt hän on poissa...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu