Lounaalla paikallisessa lounasravintolassa. Läheiseen pöytään istui pari pöhöttynyttä tyyppiä, päät turvoksissa kuin lihapullat.
Toinen niistä, se läskimpi, puhui taukoamatta kun salilla sitä ja salilla tätä. Sillä oli kauhee haba ja se nostaa sitä ja tota.
Että voikin olla lapsellisia isot miehet. Ei siitä huohottavasta läskistä olisi kyllä uskonut että käy salilla kun ei muuta isoa ollut kuin maha ja suu.
Naurettavia poikasia viitsiikin tulla elvistelemään ravintolaan, olemattomat.
Toinen niistä, se läskimpi, puhui taukoamatta kun salilla sitä ja salilla tätä. Sillä oli kauhee haba ja se nostaa sitä ja tota.
Että voikin olla lapsellisia isot miehet. Ei siitä huohottavasta läskistä olisi kyllä uskonut että käy salilla kun ei muuta isoa ollut kuin maha ja suu.
Naurettavia poikasia viitsiikin tulla elvistelemään ravintolaan, olemattomat.
Vastaukset 14
Vanhimmat
olisit sanonut jottai, niin olisit voinut saada "luvialaista"
luvialainen on sellaasta notta toisen pää laitetaan kainaloon takaapäin ja puristetaan se kiinni rotevalla käsivarrella,
toisen käden rystysillä hangataan päänahkaa aina tilanteenn vaatimalla kovuudella
tekkee aika makkeeta, voin sanua
Olet selvästi suuntaukseltasi masokisti.
Mitä uhoat. Ei tommoset pojat pysty mitään luvialaisia, hyvä kun jaksavat vääntäytyä pöydän ääreen. Siihen malliin puuskuttavat että pumppu on kovilla. Keho on nesteestä turvoksissa kun on vedetty äijämömmöjä kaksin käsin. Se on pojjaat pelkkää vesipöhöä eikä lihasta. Katsokaas voima ei palvele kuvia.
Nää on noita paskanjauhajia, jotka kehuu käyvänsä salilla 2 tuntia joka päivä, sitten kuljetaan kädet levällään ihan kuin olisi lihaksia.
Pojat istuu salilla 2 tuntia päivässä kun niillä ei ole mitään muutakaan elämässä. Ei ne reenaa siinä ajassa kun ehkä 10 minuuttia, loppuaika pidetään ompeluseuraa.
On niin monesti nähty. Itse reenaan noin 35 minuuttia nopealla tempolla ja lähden pois. Toistoja tulee 300 - 500 siinä ajassa. Siinäkin menee aikaa hukkaan kun nämä läskit istuu laitteiden päällä seurustellessaan ja häiritsee miesten treenaamista. Menisivät kahvihuoneeseen pitämään kokouksiaan tai pukuhuoneeseen.
Niin kypsä näihin housunnostajiin.
Toi on muuten tosi. Jos menet sanomaan että viitsitkö siirtyä laitteelta jos et kerran treenaa, noin sitten ollaan nokka vinossa.
Toisille on tärkeämpää imago että käy salilla joka päivä, vaikkei mitään siellä tekisikään. Ollaanhan sitä punttimiehiä.
Kyllä läskipääkin voi olla vahva jantteri, olen nähnyt kuinka taikinapallo nostaa penkistä 190kg, vaikka kävelee vaikeasti lyllertäen ja ähisten kuin känninen muumi.
Entä sitten? Miksi pitää nostaa käsin 190 kg kun on välineitä siihen.
Entä jos naulaa henkselit kattoon nii nouseeko kyykystä enemmän?
Siinä kyykkynostossa on aina omat riskit, juu nou?
Ne kattoverhoilut voi pärähtää päähän :D
Jospa ne lihapullapäät oli niitä michelinarvostelijoita, itellä michelinrenkaatkin omasta takaa.
Ei harrastamisessa mitään vikaa mutta eikö itse näe miten naurettavaa tollanen on julkisella paikalla.
Sama kuin huutaisi torilla. että panin kolmea naista tänään ennen lounasaikaa, ja mulla on pankissa puoli milliä rahaa. Kumpi herää myötätunto vai myötähäpeä?
Taikka hihittelee salilla ja kertoo aamulla tumputtaneensa ennen salille tuloa 8-kertaa :D
No sehän on yleistä salimiesten keskuudessa. Äijähormoonit pistää panettamaan ihan sairaasti.
Suurin osa kuitenkin treenaa ilman aineita, mutta vajaaälyisyyttä ja narsismia olen havainnut.