Kettua koloon

Antasin vaikka kaikille, mutta kun ei teistä nössöistä ole tekemään aloitetta.
10269
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Sais laittaa mun puhelimeen viestiä tai facebookiin. Mutta kun ei niin ei.

Äänestä

Ei kiinnosta. Minä halusin edes ripauksen välittämistä ja rakkautta, niissä tärkeissä persoonan kasvuvaiheissa. Sitä ei kuitenkaan tullut.

Äänestä

Mielihaluja pitää osata hallita. Se erottaa ihmisen eläimestä.

Äänestä

No kerro jotain itsestäsi aloittaja?

Äänestä

Mene ulos ja näe ihmisiä, flirttaile ja naura. Pidä hauskaa. Ei täällä kannata muuta kuin vähän tunteitaan tuuletella.. elämä on tuolla muualla.

Mukava köllötellä sohvalla viime yön riekkumisen jälkeen, kotona olisin vain märehtinyt yhden ja ainoan perään, nyt tajusin että tuolla noin on monia muitakin kiinnostavia, ei ehkä vielä pitkään aikaan ketään tärkeää jos koskaan, mutta hauskoja tapauksia, hyviä tyyppejä. Miksi pitäisi elää parisuhteessa ja nuhteessa kun voi revitellä :P enkä nyt tarkoita että haaroja, vaan ihan hyppiä, tanssia, kuunnella musiikkia ja tavata ihania ihmisiä.

Kaikkea hyvää kaikille 😙

Äänestä
  • YHTÄ PIINAA!!!!!!

    KRAPULA JOKAPÄIVÄ VAIKKA EI KÄYTÄ ALKOHOLIA!!

    EIPÄ OLE PALJOA RILLUTELTU!!!!!!!!!!

    RILLUTELKAA TE!!!! ELÄKÄÄ!!! NUSSIMAAN SYÖKÄÄ!!!! OMIN SILMIN SIITÄ VAAN!!

    Äänestä

  • Rauhotu. Pidä palstasi.

    Äänestä

  • häivynkyllä kirjoitti:

    Rauhotu. Pidä palstasi.

    ANTAKAA MINUNKI ELÄÄ!! KUOLEN KOHTA KUITENKI. ELÄMÄ ON LYHYT KUITENKI JA VITUN KUSIPÄÄT HYVÄKSIKÄYTITTÄ MINUN ELÄMÄN.

    On hyviäkin ihmisiä ja syyttömiä. Kiitos niille jaksaa elää vähiin hampaita purren yhteen.

    Äänestä

  • En kai sun elämistä estä.. ota ihan rauhallisesti.

    Äänestä

  • meninjopois kirjoitti:

    En kai sun elämistä estä.. ota ihan rauhallisesti.

    NÄMÄ TOISETPA ESTÄÄ!!!! KEINOTEKOINEN HUONO ONNI KÖYHYYS KURJUUS ANKEUS. EN SAA ILOITA TAI NAUTTIA JUURI MISTÄÄN!! KEINOTEKOISET KIPU TUSKA!!! YMPÄRI VUODEN JOKAPÄIVÄ!!!

    ANTAKAA MINÄKIN ELÄN JO!!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


sekelpaiskyllä kirjoitti:

Antasin vaikka kaikille, mutta kun ei teistä nössöistä ole tekemään aloitetta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu