Missä meneepi Kukkurakosken Kukka-Maaria?

Mitäpä kuuluu tänä päivänä?
5156
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Nyt vetäsit kyllä ton nimen hanuristas!

Äänestä

On jo siirtynyt iäisyyteen. Naisparka alistettiin useisiin seksisuhteisiin.

Äänestä

Voi v1ttu mitä p@skaa täällä jauhetaan henkilöstä, jota ei tarvitse täällä huudella. Pysykää vain näissä kylähulluissa, rikollisissa ja homoissa joita olette parjanneet tähänkin saakka. Turha kaivaa uusia nimiä esille.

Äänestä
  • mut ku tää liittyy hoikkaloihi jotenki

    Äänestä

  • Kun v1ttuilu taksi kuskeille loppuu myös keskustelu kukkurasta vaikenee.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


tyttö.innalasta kirjoitti:

Mitäpä kuuluu tänä päivänä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu