Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Haluan olla vauva

Olen pieni tyttövauva. Haluan puhdasta hellyyttä, en lainkaan kuria. Minua on satutettu ihan liikaa jo muutenkin elämässä.
4340
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kiva!

Äänestä

Voisinko helliä sinua?

Äänestä

Missäpäin suomea vauvaa voi hoitaa.Nikin takaa löytyy postiosoite.

Äänestä

Voisin minäkin sinua helliä jos olet Helsingistä... Ja jos ihan vauva,vaipat pois,pyllyn pesu,talkkia,uusi vaippa ja nahkatutti suuhun...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jennyyyy kirjoitti:

Olen pieni tyttövauva. Haluan puhdasta hellyyttä, en lainkaan kuria. Minua on satutettu ihan liikaa jo muutenkin elämässä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu