Morjes, onko muilla samaa ”ongelmaa”, että kyrvät ja laukeamiset kiihottaa kovempina kiima aikoina myöskin? En siis miehistä kiihotu, ainoastaan kyrvistä. Muuten normaalisti kiihotun vain isotissisistä milfeistä, toki silloinkin toisinaan katselen myös kyrpää.
Hetero(ko?)
RunkKariboii
10587
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
HEP!! Minua kiihottaa ajatuksena se että olisin naisen paikalla seksikkäässä sukkanauha-asussa ja saisin kyrpää perään ja suuhun.
Aloittajalle vois sanoa että kyllä sinussa piilee pieni bi-seksuaalisuus joka voi saada vanhemmiten enemmänkin valtaa jos vaan kokemuksia hankit, itseäni ei myöskään ns. miehet kiihota vaan nimenomaan tykkään miesten kaluista ja pepuista, pyöreät ja kiinteät pakarat kiihottaa ja siistit, parturoidut kalut, en välttämättä tykkää kauhean isoista ja pitkistä kaluista vaan sopusuhtaisista ja mieluummin pienehköistä kaluista, 13-16 cm on hyvä suuhun ja peppuun.
Onko sulla mies kokemusta?
Mielestäni aika paljon on mieskokemuksia, nuorempana annoin peppua mielelläni ja muistaakseni olen ainakin 30 kertaa saanut munaa peppuun ja lisäksi kaikki runkkaamiset ja suihinotot, itse olen pannut toista miestä peppuun noin viisi-kuusi kertaa.
Nää on näitä jotka ei oo homoja mutta niiden poikaystävät on.
Bi curious
Juu.
Olen itsekin miettinyt, ett olis kiva joku runkkukaveri muutaman kerran vuodessa.
Vois saunoa, jutella kivoja (rivoja) ja katella pornoa ihan vain kahdestaan.
Voishan siin seisotella elintä samalla, jos se ei haittais..... ;)
Ei siis mikään hommailu miesten kanssa kiinnosta, ainoastaan pornoa katsoessa välillä tekee mieli katsella isoja mulkkuja.
Joo sama tilanne. Katselen kulleja ja miesten runkkaamista ja laukeamisia aina välillä. Ne muodostaa tietyn osan mun seksin kulutuksesta. Pidän vanhemmista lihavista miehistä ja muakaan ei jättikyrvät kiihota vaan juuri tuollaiset 13-16 senttiset. Bodattuja jyystäjiä en viitsi edes vilkaista. Pääasiallisesti kattelen sitten bbw ja milf rouvia. Tumblerista löytyy nikin niminen blogi joss voi käydä kattoon mitnä mua kiihottaa.
Eikös mies omasta kalustaan kiihotu?
Mihinköhän tässä taas on pyritty, mutta komea kalu on komea, jos katsoja tykkää. Mitä sitä nyt kieltämään.
Kaiken itsessään kieltäjät he niitä piilotapauksia on. Ihan normaali heteromies kyllä voi pitää kalua komeana ihan rehellisesti. Ja siitä heteron tunnistaa.