Kuko ajoi radalle

Kuko ajoi junan alle?
101758
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Tässä kohtaa ei tuo Kuko oikein naurata, muissa ketjuissakaan ei ihan niin paljon kuin te jaksatte uskoa.

Äänestä
  • Ei kai Kuko ole kuollut?

    Äänestä

Helvetin pellet, hankkikaa elämä...kipeetä porukkaa!

1Äänestä
  • Kääntyi väärin ja luuli junanrataa kaistaksi, oli varmaan huumepäissään tai sitten joku ulkomalainen.

    Äänestä

Kaidetta pitkin liukunut ja sitten alas radalle. Facea varmaan päivitetty - naisia kun katselee ratissa niin autot ei taida edes käydä ilman että puhelin on kädessä.

Äänestä
  • Joo, kannattaa olla hereillä kun autoilee ja katsella välillä yös eteenpäin jos puhelinta hipelöi.

    Äänestä

  • tietysti myös vaikka ajelee päivälläkin.

    Äänestä

  • Oli tainnut ajaa luiskalle jo ennen kaiteen alkua ja siitä sitten vauhdilla läpi verkkoaidan, mihis aiklaan ne kapakat yöllä suljettiinkaan?

    Äänestä

Ei meidän Kuko ainakaan koska se taas aamulla kiekui ja polki kuten ennenkin.

Äänestä

Kuko ei aja autoa. Kuko työskentelee kanalassa.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


tahtootietää kirjoitti:

Kuko ajoi junan alle?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu