Mulla ei ole sulle

muuta annettavaa, kuin sukupuolielimeni.
51365
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Pakastamista sen sitten muistona sinusta

Äänestä

No se ei ole paljon se.

Äänestä

Kiitos vaan, mutta on jo omat!! En tarviiiii.....

Äänestä

Huoramulkkusi kupalla ja koristeltuna kondyloomalla.

Äänestä

Hehheh Tämä oli yllättävän hauska.
Vähän sama jos nainen sanoo miehelle että jos jätät minut työnnän sut rekan alle kuten Petra lauloi Vain Elämässä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


otataijätä kirjoitti:

muuta annettavaa, kuin sukupuolielimeni.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu