Eilen tuli postista vibramuna. Siis sellainen kananmunan muotoinen värisytin. Virittelin sitä vähän taipuisalla muoviputkella, että sain työnnettyä sen sigmasuolen alkuun asti. Tämä alkuilta menikin taas sellaisissa sfääreissä, että ajantaju katosi ja voi jumaleissön että tulee eläimellisiä orkkuja suolen perukoilta. Kannattaa kokeilla, jos haluaa kokea jotain uutta. Joskus voi mennä pitkäänkin, ennen kuin alkaa tuntua, mutta odotus palkitaan. Orkkuja voi tulla kymmeniä lähes peräkkäin. Se on välillä vähän outoakin, kun vatsalihakset jännittyy rytmikkäästi itsestään ja suolikin sykkii. Ja sitten jos siemenet lentää, niin kannattaa varautua joskus outoihinkin tuntemuksiin. Multa lensi kaksi kertaa ilman orkkua. Silti se pistää kouristamaan ja ähkimään, kun se on niin voimakas tunne.
Lisää suolikivaa
5
1025
Vastaukset
- anus
tiedän mistä puhut. ei kylläkään ole värinää, vaan dildo 24cm 7cm-6.5cm. peppu orgasmi on huippu.
- Hyihelvata
Ja lopuksi työnnät löylykauhan perseesees paskakorven Antti
- Tyttöystävätykkäs
Kun työnsin vibramunan kakkoseen ja panin ykköseen :)
Paniessa kokopillu tärisi- Tyttöystävätykkäs
Tänään kun tulin töitä kotiin niin ekas kysyin missä muna on hymyili takas ja jatkoi imurointia :)
Hei nimimerkki Gggyyyu!
Tietenkin hän niin teki kun sinä olet innokkaasti hänet moisen toiminnan pariin johdattanut. Kuka nyt ei noin viisaan henkilön neuvoja ottaisi vastaan. Olethan sinä ottanut jo sellaisen toimen itsellesi seksivinkkien jakamisesta, että olisi todella hölmöä olla uskomatta sinua. Olisipa sinulla jonkinlainen vastaanotto. Olisi ihanaa kuulla tarinoita kauhailun historiasta. Voisit esitellä kauhakokoelmaasi ja kertoa ensimmäisestä kerrastasi. Tietenkin toisin sinulle myös useamman tuliaisen ja voisit vaikka pitää minulle niiden kanssa pienen opastavan esityksen. Ikävä kyllä tämä kaikki taitaa jäädä haaveeksi, mutta ainahan sitä saa unelmoida. Eihän sitä tiedä vaikka joskus sattumalta kohtaisimmekin. Jestas sitä mielikuvaa. Minä astelisin jonkin satunnaisen uimahallin saunaan ja siellä sinä hekumallinen ilme kasvoiltasi paistaen loikoilisit lauteilla löylykauha anuksestasi törröttäen. Oi, se olisi ihanaa.
Ihanaa kesän jatkoa sinulle ja muistahan olla saunassa varovainen vaikka kuinka himokkaalla päällä olisitkin. Niin ja jos yhteisellä kauhalla leikit, niin muista pestä se leikkihetkesi jälkeen.
PS: Olet nero.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1901955
- 1131053
- 1091035
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa20757- 52704
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä32633ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann42608Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m174556Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..45528- 9482