Hei!! 20v miehenalku Kymenlaaksosta etsisi ns. ''äitihahmoa'' paijaamaan, hyväilemään ja pitämään huolta minusta. Fetissi on siis hiukan kevyempää femdommia, aivan kuin käänteinen dd/lg fetissi. Asia tietysti hieman nolottaa minua, joten en siitä aiemmalle tyttöystävälle rohkenut avautua. Kyseessä ei ole siis niinkään insensti/ikäfetissi, mutta ei minua myöskään hiukan vanhemmatkaan naiset haittaa ;)
Jakakaa mieluusti myös omia ajatuksia kyseisestä aiheesta, en ole nimittäin pahemmin löytänyt mistään keskustelua tähän liittyen.
''Mommy'' fetissi
17
4157
Vastaukset
- EnTiedä
Hyvin paljon on äiti-poika tarinoita, liittyykö tämä sellaiseen?
- Mommanpoika
Olen käynyt katsomassa useita sellaisia salla äideistä, poikien kuvaamia onanointifilminpätkiä. Hyvää runkkumatskaa.
- Desires
Moi! Ihan sattumalta törmäsin tähän sun viestiin täällä ja sai mielenkiintoni heräämään :) mua kiinnostais tietää laajemmin mitä kaikkea tähän sun fetissiin kuuluu, että mitä haluaisit tehdä/sinulle tehtävän?
- N 28v Uusimaa- Tulinenlover1
Tääl ois yks uudeltmaalt joka kaipailis mammaa hellimään!
- Desires
Tulinenlover1 kirjoitti:
Tääl ois yks uudeltmaalt joka kaipailis mammaa hellimään!
Kerro lisää... :)
- MDLB
Itseäni tämä kiinnostaa myös kovasti. Siinä on jotain todella söpöä kun nainen paijaa ja huolehtii ja ehkä myös "käyttää" omien halujensa tyydyttämiseen miten tahansa.
M29 Kymenlaakso Miten olisi 76v näihin leikkeihin totteri
- Elli.xperia
Vieläkö on hakusessa?
Mie oon sellane kuuskymppinen eukko ja kyl miul viel sokeri suussa sullaa ja muutoinki oon iloluontonen. Et jos kiinnistusta todella on, nii otapa ja kirjottele.
elli.xperia kisulinhäntä luukku pista com - nuoriroun
Ite oon nuori poika joka haluais että vanhempi nainen opettais mut panemaan
- GoodMama
Eli haluaisit itsellesi äidin, joka pitäisi vieressä, paijaisi ja silittelisi, puhuisi mukavia, painaisi pääsi rinnoilleen, ja raottaisi puseroaan? Hyväksyntää ja hyvää oloa, loppuun asti, rakkaudesta?
- Kysyedes
Hei. Ymmärrän enemmän kuin hyvin "fetissisi", jos sitä nyt sellaiseksi voi kutsua. Haluat seksiä äitisi kanssa, ja haet sille jotain korviketta? Pakko kysyä, kun näen että olet suurin piirtein saman ikäinen kuin minäkin, että miksi ei aito kelpaa? Miksi et tee sitä äitisi kanssa? Se on kuule yleisempää kuin luuletkaan, joten kannattaisi edes yrittää. Voisit yllättyä positiivisesti. Saattaisit jopa huomata, että te molemmat nautitte siitä. Niin kävi minulle. Minä kiertelin ja kaartelin pitkään, kunnes eräänä päivänä uskalsin tehdä aloitteen ja huomasin, että äitikin oli halunnut samaa. Siitä se alkoi.
- Äidinpoika
Mun mummuni pesi minua ja on nyt poissa kuvioista. Haudattu kirkko maahan. Haluaisin uuden "Mummun" minua pesemään. Eli olisko kyvykästä mummua tai mummua ja pappaa pesemään "pojan"
Olen lähellä saloa asuva nuori miehen alku ja tietoa minne ajelen ensi viikolla. Näytä naapurin mummolle postiluukusta mulkkuas jos et muuten uskalla, kyllä se syttyy sun lemmen työkaluus jos se on vähänkään munakarvoja pitempi
- GoodMama
Onko Helsingistä samanlaista, täysi-ikäistä?
- GoodMama
laszlok kirjoitti:
Täällä yksi.. haluaisitko jutella?
Laitan viestiä.
- Mammanpoju
Löytyiskö viel mammoja joka hempeilis hyväilis ja vähän lokeroa avais iällä ei merkitystä
Pari kymppinen mies
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Miksi persuilla ei ole firmoja?
Kuten vasemmisstolaisilla, esim. Sannalla MA\PI. Eikö ole aika erikoista?847152Persut hommasivat Suomeen 35 000 pientä lasta v. 2015
Onko Riikka Purra nyt tavoittelemassa tätä samaa historiallista persujen utopiaa? Purram kaksinaamaisessa pelissä vaadit277089Purran tuhoja tuskin saadaan koskaan korjatuksikaan
Purra on aiheuttanut Suomen taloudelle karmaisevat tuhot. Sen lisäksi Purra on ajanut myös suuren osan Suomen kansasta k1176225Persujen kaksoisstandardit: Räsäsen uhkailu paha, Virran uhkailu hyvä
Tässä taas nähdään kuinka kaksinaamaista porukkaa persut ovat. Mitäs persut tähän?455424Miksette persut irtisanoudu Kirkin lausunnoista?
Kirkhän muun muassa vaati raiskattuja naisia pidättäytymään abortista ja vaimoja alistumaan aviomiestensä tahtoon. Mik885341Demarikultin uhri kertoo
Demarikultin uhri kertoo: “En saanut mennä edes suihkuun ilman lupaa” – Seksuaalisen hyväksikäytön uhri kertoo vuosistaa635235Miksi vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa?
Vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa joka työllistäisi ihmisiä. Miksi? No siksi, että jos vasemmistolainen perus415130Sanna valittiin Euroopan huonoimmaksi pääministeriksi
Sannan kaudella Suomi oli ainut maa missä bkt laski. Kannattaa huomata, että luvut valitsi Sannan huonoimmaksi. Ihmiset274615Purran vuoro kiihoittua Lepomäen sääristä
"Ulkoministeri Elina sanoo, ettei muuta pukeutumistaan sen mukaan, kenet tapaa, ja että hän ei suostuisi peittämään kasv193565Vasemmistolaiset paskat eivät nousseet seisomaan kun Akaan kaupunginvaltuusto
vietti hiljaisen hetken Charlie Kirkin muistoksi https://www.aamulehti.fi/uutiset/art-2000011523016.html3013420