Hei! Olen juuri paikkakunnalle muuttanut ja etsin hierojaa. Onko kenelläkään suositella hyvää tavallista tai urheiluhierojaa?
Hierojaa vailla
uusasukas
1
251
Vastaukset
- Tiitseri
Et sinä mitään hierojaa tarvitse kun olet juuri paikkakunnalle muuttanut. Olet asunut täällä koko pienen ikäsi.
Näet vain märkiä päiväunia kauniista hierojattaresta joka pitää liikettä lähellä kotiasi, mutta et kehtaa kysyä keneltäkään mitään vaikka seksuaalinen kiinnostus tyttöihin on juuri herännyt ja haluaisit päästä vähän pussailemaan.
Olet vielä liian nuori hierojalle mutta älä anna märkien unien nolottaa. Kastelet lakanoita vielä vuoden pari ja sitten kokeilet pussaamista. Voit opetella vaikka äiteelläs ensin. Tai teidän koiralla.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.824817- 1882178
- 1321822
- 1751455
- 341425
Miten minusta tuntuu että kaikki tietää sun tunteista mua kohtaan
Paitsi suoraan minä itse, vai mitä hlvettiä täällä tapahtuu ja miksi ihmiset susta kyselee minulta 🤔❤️161371ROTAT VALTAAVAT ALUEITA
Asukkaat nyt loukkuja tekemään ja kiireellä, jätehuolto kuntoon, jätteet niille kuuluville paikoille, huomioikaa yrittäj201329- 351116
Reuters: Ukraina on iskenyt Venäjän strategisia pommikoneita vastaan. Jopa 40 konetta vahingoittunut
Ukrainan turvallisuuspalvelu SBU on iskenyt Venäjän strategisia pommikoneita vastaan, kertoo Reuters. Uutistoimiston läh3181091- 781013