Olis mukava olla pukeutunut ohuisiin tummiin nailoneihin, lyhyt nahkainen hame, korkkarit jalassa, pitsiliivit pikkurintojeni päällä, olisin hotellissa odottamassa sua, tulisit ja imisit kovan kullini tyhjäksi... nielisit koko satsin... voisin samalla runkata sun kovaa kaluasi ja saisit samalla laskea nesteesi suuhuni!
Imisitkö mua
9
669
Vastaukset
Sehän olisi kiihottavaa.
- Nyloneissa
Imisin ja sä saisit imeä mut myös tyhjäksi! Missä päin sä asut?
TRE entä itse?
- Sukkanauhoissanousee
Muistuttelet minua tuolla jutullasi entisistä nuoruusvuosistani, kun siinä viitisentoista täytettyäni useiden vuosien ajan kävin muutaman miehen luona tytöksi pukeutuneena. Armeija-aika oli hankalaa, kun ei voinut harrastella niin usein. Ihanaa nailoneissa vieläkin. Sen voin sanoa.
- biman44
Sukkanauhoissanousee, missäpäin?
- PitäisköVielä
Mä saan tuosta myös aina kiksit, vanhoja aikoja muistellessa. olin parikymppisenä erään vanhemman liikemiehen tyttöystävänä. Olin hämmästyttävän feminiinisen oloinen, semmoinen laiha tikku. Oon vieläkin ihan mukiinmenevän näköinen mirri kun vedän meikit naamaan ja sukkikset ja minarin ylle.
Mut silloin parikymppisenä elin suorastaan "naisena" lähes vuoden. Tää mun miesystävä hankki mulle kaikki vaatteet sun muut. Jopa pienet tekorinnat, joka pysyi liimalla aina viikonverran.
Ensin piti olla vaan parina iltana seurana mut sitten se rooli jäi päälle. Olihan se hienoa kun kohdeltiin naisena. Ja nykahti kundin syliin, pyllyreikä spermaisena. - Kiinnostaisi
Kiinnostaisi tavata tuollainen tyttöilevä mies, ollut haaveena jo pitkään. Itsekin pukeudun joskus.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin
Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http2824751Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi
se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?1353056Miksei Björn Wahlroos jaa rahaa köyhille?
Esimerkiksi Nordean tiloissa? Vai tuovatko ne köyhät hiekkaa marmorilattioille ja siksi ei pysty mursunviiksi pystyyn k502959Jouluksi miettimistä: kuka tai mikä valmistaa rahan?
Nyt kun on ollut vääntöä rahasta ja eritoten sen vähyydestä, niin olisi syytä uida rahan alkulähteille, eli mistä se syn281541Julkinen sektori on elänyt aivan liian leveästi yli varojensa!
Viimeisen 15 vuoden aikana julkisen puolen palkat ovat nousseet n. 40%, kun taas yksitysellä sektorilla vain n. 20%. En2271242- 471189
Yksikään persu ei ole saanut Nobelin palkintoa
Kertoo paljon persujen älyn puutteesta. Demareista mm. Ahtisaari on kyseisen palkinnon saanut.7986Emme koskaan keskustelleet kasvotusten syistä välirikollemme
Enkä voisi kertoa perimmäistä rehellistä syytä. Kerroin sinulle pintapuolisen ”paketin” ja otin tavallaan omalle vastuu58981Paskalaista valokuitulakiin
Nyt maksajiksi joutuvat kaupunkilaiset eivätkä mökkiensä ulkohuusseissa kakistelevat mummot. Nimittäin EU määrää jokais52969Miten antaa merkki hyvin eri ikäiselle miehelle, että kertoisi toiveensa ja ajatuksensa?
Olen pitkään pitänyt miehestä, joka myös varmasti minusta. Hän ei tosin kerro ihastumisesta, eli voi hyvin olla, että tu78961