Enkä haluu olla vaan

joku sellanen, että kun ei ole parempaakaan tarjolla, niin hetken iloksi kelpaan. Sitte kun löytyy joku korkkaamaton neitsyt, niin jätät mut.
3306
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tuollainen mies ei olis sun arvone, tiijät sen.

Äänestä

Mutta kun et ole päästänyt yhtään lähelle niin et voi vaatia multa että en etsisi rakkautta muualta, tunteet ehkä mutta ei tunteita mua kohtaan niin se on sama kuinka monta kertaa yritän etsiä rakasta muualta, kun et ole koskaan mitenkään osoittanut että sinulla on tunteita minua kohtaan

Äänestä

Tää ei voi olla häneltä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tunteetmullakinon kirjoitti:

joku sellanen, että kun ei ole parempaakaan tarjolla, niin hetken iloksi kelpaan. Sitte kun löytyy joku korkkaamaton neitsyt, niin jätät mut.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu