Onko muilla pullukoilla ihon alla patteja? Iho on kuin perunapelto varsinkin reidet ja käsivarret. Patit ei näy, tuntuvat vain kun vähän kovemmim ihoa painaa, ikään kuin muljuavat ja liikkuvat. Kipeitäkin kun painelee. Onko muut huomannut samaa vai kuolemako korjaa? Ylipainoa on runsaasti, jota yritän pudottaa. Olen nainen, kolmissakymmenissä.
Patit/kyhmyt ihon alla
perunapelto
3
579
Vastaukset
- Laihdutaihmeessä
Käsivarsiin ainakin rasvapatit kerääntyy.
Laihdutus auttaa. - xzcvbc
ootko kuullut selluliitista?
- perunapelto
Siis ei näy ulospäin... Eikös se selluliitti oo sellaista appelsiini-ihoa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 703139
- 622495
Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.562136Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?
Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1942045- 551952
- 421584
- 401560
Mä en jaksa suojella sua enää
Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t141253EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!
"Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p1391168- 61083