Kertoisiko joku vähän omista ajatuksistaan, kun minua kiinnostaa naisena heteromiesten kiinnostus homopornoon ja toisten peniksiin.
Suomimies on niin olevinaan heteroa ka kuitenkin moni tykkää katsoa toisten kulleja ja runkata homopornolle.
Mikä siinä peniksessä heteromiehelle on niin kuumottavaa?
Heterot ja homoporno
6
914
Vastaukset 6
- muutamiavuosianäin
Itseäni kiehtoo ehkä eniten se kielletty tunne. Käyn siis välillä imettämässä kulliani yhellä miehellä joka on naimisissa ihan naisen kanssa kuten itsekkin. Se tykkää siitä et nussin sitä suuhun. Harvoin kyllä mutta n.3krt vuoteen tavataan. Hommat hoituu nopeasti ilman puheita ensiks vaa tekstari että käviskö ja jos molemmille käy ni omilla autoilla tuttuunpaikkaan ja kullit esiin. Alle varttii on jo yleensä kotimatkalla hieman hämmentyneenä mutta ilman paineita kullissa ja sperman maku suussa. Se on mukava tunne kun kulli oikeen paisuu käsissä/suussa ja lopuks taas veltostuu. Mutta itse homopornoa harvemmin katon koska se ei oo iha niin aitoa..
- Aloittaja
Kiitos vastauksesta, kuulostaa ihan kuumottavalta :)
niin kuin edellinenkin sanonut niin juuri se kiihottaa kun tuntuu kielletyltä! olen täysin hetero ja suhteessa naisen kanssa nykyään, mutta kyllä sinkku aikoina tuli kulliakin otettua ja tuhmalta se tuntui ja samalla ehkä parhaat orkut sain itse kun jännitys taso niin korkeella
- Aloittaja
Hyvältä kuulostaa tämäkin! Miehen sukupuolielimet on kyllä jotenkin paljon ”suorasukaisemman eroottisemmat”, että voin tavallaan ymmärtää ja päästä vähän kärryille ajatuksesta jos olisin mies ja kiihottuisin toisen miehen vehkeestä. Onhan kovana seisova pakottavan suonikas kulli ihan täysin tarjolla ja huutaa koskettamista ja räjähtämistä, toisin kuin naisen siveämmin kaunis värkki. Se myöskin on kaunis ja ihana mutta hyvin eri tavalla. Melkein toivoisin olevani mies edes yhden päivän...
Miehille tuntuu olevan myös kiihottavaa ja helppoa ajatella vieras kulli kyntämässä omaa naistaan. Oma mieheni osti mulle ison dildon vähän aikaa sitten ja rakastaa runkkailla ja tuijottaa silmiä räpäyttämättä kun hoitelen sillä itseäni. Mielenkiintoinen juttu tämäkin.
Vaikea kuvitella naista joka iskee miehensä käteen tekopillun ja sanoo että pane tuota niin minäpä tässä katselen.
Miehen seksuaalisuus on mielenkiintoinen asia.
- Lesbosexirunkkari
Kaikki on vissiin mahdollista. Oma runkkaushistoria on kyllä kirjoitettu vain naisella tai naisilla. Nainen joka tyydyttää itseään tai lesboileva naispari on vaan niin sellaista katsottavaa että on täysin luonnollista riisua alakroppa paljaaksi ja tyydyttää itseään. Voisin kyllä myös ilomielin katsella jos vaimo tyydyttäisi dildolla itseään. Ja jos vaimo sanoisi että tuossa on tekopillu anna palaa, haluan nähdä kuinka hoitelet itsesi olisin kyllä heti valmis antamaan hänelle runkkausesityksen.
- 40vmiehet
Noin parikymmentä vuotta sitten kaverin kanssa kateltiin lesbo pornoa ja munani seisoi niin että oikein ahisti kun oli farkut jalassa. Sanoin kaverilleni, nyt on pakko riisua farkut kun seisoo niin kovana. Riisuin farkut ja kaverini sanoi, on se pakko ottaa housut pois. Tovi meni niin kaveri sanoi, en tiiä susta mutta minä riisun kaikki vaatteet pois. Katsoin kun kaveri riisui paidan, alushousut ja sukat. Hetki meni ja sanoin kaverille, nyt läks vaatteet. Oltiin alasti ja jotenkin toi kivan lisäkiihokkeen kun molemmat oltiin alasti ja munat kovana kummallakin. Kiihotti vilkuilla kaverin seisovaa munaa ja huomasin kuinka kaveri katseli minun munaani. Hetki meni niin sanoin kaverille, en tiiä mitä tuumaat mut minä ainakin runkkaan nyt. Kaveri vastasi, niin runkkaan minäkin. Loppu tulos oli se että runkkailtiin yhessä katsellen lesbo pornoa ja toistemme runkkausta. Aikaa tuosta mennyt noin kakskymmentä vuotta ja nyt reilu nelikymppisinä silloin tällöin keskenämme runkkaillaan edelleen. Kyllä se niin on että heteroitakin kiihottaa toisen munan katseleminen ;)
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka Purra on mukana Suomen huutokauppakeisari -sarjassa
Suomen huutokauppakeisari on tavallisten suomalaisten ohjelma. Sarjan suosiosta kertoo se, että nyt alkaa jo 19. kausi t1461435Paljonko on etäisyytesi kiinnostavaan naiseen km?
Kaipailen tärkeää miestä ja pohdin hänen ajatuksiaan... ❤️991164Kuuleppas
ensimmäiset naissuhteet toimii miehelle eräänlaisena oppikouluna, mutta hän ei välttämättä itse ymmärrä oppineensa mitää2551023On meillä harvinaisen törkeä valtuuston puheenjohtaja
Ja tyhmä! Kannattaisi googlettaa "julkisuuslaki" ja nojata siihen vasta sitten. Samalla voisi googlettaa muiden kuntien75837Olet mieleni päällä edelleen, J
En voi sille mitään. Ja olen yrittänyt voida, monen monta kertaa. Miten jäinkin näin kiinni sinuun... 😞40826- 55787
- 66707
- 47685
- 43661
Oletko miettinyt
Mikä minusta tekee sinulle niin erityisen? Onko se samanlaiset lapsuusmaisemat? Työpaikan liian pitkät katseet? Selvittä37650Mulla ei ole Suomessa enää mitään
4 vuotta joutuu asumaan henkisessä vankilassa. Sitten voi muuttaa takaisin ulkomaille.164650Provider miehistä..
Tietyt miehet puhuvat ilkeästi naisista, jotka haluavat elää miehen tuloilla. Eikö? Mutta miksi tietyt miehet siitä pah199618Mikko Leppilampi loi TTK:ssa ankaran tavan - Jatkaako Veronica Verho haastavaa perinnettä?
Suorien lähetysten juontaminen vaatii rautaista ammattitaitoa ja kovaa työtä. Tanssii Tähtien Kanssa -ohjelmassa on näh30597Miksi älyllinen ponnistelu ei ole kaikille ihanaa?
Auttakaa minua, en ymmärrä. 🥵 Miten on mahdollista, että joku ei pidä pähkäilystä ja älyllisestä ponnistelusta? Minus104555- 201544
Sinulle nainen
En ehkä koskaan osannut sanoa tätä oikein. Minun vaikeuteni luottaa liittyi ennen kaikkea menettämisen pelkoon. Siihen59523- 106518
- 35501
Oulaisten kaupunki/ Honkamajan kuntolenkit
Mikä ihme riivaa Oulaisten kaupunkia,kun honkamajan kuntopolut jääneet koko kesältä heinät ja pajut niittämättä? Kenelle18492Miten tehdään Todellavaikeeta hulluksi?
Tässä on nainen, jolla on korkea vaatimustaso! Todellavaikeeta voisi lukea tämän ja kiehua kateudessaan. 🤭 "[Etunimi91478