Ootteko kokeillu tätä absolut torria ja toimiiko teillä koska mä olen liika hikoileva ihminen :D ja hikoilen siis vaikka en edes tekisi mitään ja se on TOSI noloa en tietenkään voi pitää muita kuin mustia paitoja koska hikiläikät näkyvät AINA:( ostin absolut torria käytin ensin kerran ei auttanut luin että vOi laittaa 3yötä peräkkäin EI AUTTANUT hikoilen edelleen yhtäpaljon ja aina kun laitoin absolut torria ja annoin sen kuivua hikoilin sen pois HIKOILIN SEN POIS ONKO SE EDES MAHDOLLISTA😭😭hikoilen siis kainaloista käsistä otsasta ja jaloista :D olen puhunut.
ABSOLUT TORE
Turhautunutt
1
148
Vastaukset
- Lolllll
Ja otsikossa jo kirjoitusvirhe xD
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hakalan asunnossa on kuvattu aikuisviihdesivusto Onlyfansin kautta julkaistu pornovideo.
Keskustan puheenjohtajan Antti Kaikkosen avustaja Jirka Hakala ei jatka tehtävässään. Keskustan puoluelehti Suomenmaa ke653266- 1412301
- 921858
- 1691547
- 851428
- 651426
Mitä harrastuksia kaivatullasi on?
Mitä harrastuksia sinulla? Onko teillä yhteisiä harrastuksia?741389- 691172
Mitäs jos hyökkään rakastuneesti kimppuusi
Tuleeko painimatsi vai "painimatsi". Jää nähtäväksi 😂771130Kannattaako suomalaisen nuoren lähteä Thaimaahan au pairiksi? Mitä olet mieltä?
Chiang Mai Pohjois-Thaimaassa kutsuu neljä suomalaista au pairia elämänsä seikkailuun. Arki toisella puolella maailmaa t341078