Nyt pitkät päikkärit

alkavan loman kunniaksi ;) Sä voit sit herättää mut johonkin ihanaan tekstiviestiin :)
3179
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

sitten päikkäreiden jälkeen jaksaakin riehua taas kun ei sitä tekstii tullutkaan

Äänestä

Etköhän herää kun muijas tulee töistä kotiin...siihen mitään viestiä tarvita.

Äänestä

onko tyyny reisiesi välissä hyvin?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


uneksimaansinusta kirjoitti:

alkavan loman kunniaksi ;) Sä voit sit herättää mut johonkin ihanaan tekstiviestiin :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu