Missä nuorten vanhemmat

Yksi tyttä,ettkun mää vittuilin sossuille. Huostaan tommoset. Selvitän nimiä ja teen lasuja.
3525
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

tä? vahva elämänkoulu?

Äänestä

Ei ollut sääntöjen vastainen kommenti.

Äänestä

Alkoholin maksalle aiheuttamat vauriot kehittyvät yleensä hitaasti vuosien aikana, ja osa ihmisistä voi kestää alkoholia pidempään kuin toiset ennen kuin maksasairaus kehittyy. Tämä johtuu yksilöllisistä eroista maksan kyvyssä käsitellä alkoholia ja sen vaurioitumisesta aiheutuvasta palautumisesta.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Xxxdddd kirjoitti:

Yksi tyttä,ettkun mää vittuilin sossuille. Huostaan tommoset. Selvitän nimiä ja teen lasuja.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu