M-nainen käyn kuumana suhun.

Ettäs tiedät sen.
121555
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Saat anteeksi jos tuut ovelle asti pyytämään 😉

Äänestä
  • Tai tänne toiselle ovelle :)

    Äänestä

Saat anteeksi, jos olet hän. Kunhan tietäisin tuon jostain..

Äänestä
  • Tiedät varmaan?

    Äänestä

Sanatonpa hyvinkin, mutta mistäpä voisin sinut tunnistaa?

Äänestä
  • kur, kurr

    Äänestä

  • Kerropa se sana joka aiheutti hilpeyttä silloin.

    Äänestä

  • Kaikkihan sitten tunnistaa.

    Äänestä

  • Et ole oikea henkilö..

    Äänestä

Ihan rauhassa.

Äänestä

Voisit kertoa sen.. olen jo luopunut toivosta.

Äänestä
  • Voit luopua, palstavakkari real OTM on palannut palstalle kiusaamaan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


annaanteeksi kirjoitti:

Ettäs tiedät sen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu