Äiti täyttää pyöreitä vuosia kuun lopussa. Pakko sit tulla taas ihmisten ilmoille.
Juhlat tiedossa!
Lähtöpuuhissa
16255
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Mietin eilistä ja päätin olla pois palstalta siihen asti ;) täällä on vähän liikaa hälinää :)
Tapahtui? jos saa kysyä.
Kävin kaupassa :)
päätit olla pois palstalta?onnee sun äidille.🎂💐
Kiitos äidin onnitteluista. Yritän olla olematta täällä ainakin unikeonpäivään asti! Sillon näyttää olevan täysikuukin sopivasti :)
Ja se mietitytti!? :o :D
Aivan liian pitkä aika :( haluat siis tosissaan ettei tästä mitään tule :(
Joo! Onhan se ymmärrettävä että häneen törmääminen on paljon todennäköisempää kaupassa kuin palstalla. Hänestä olen joskus nähnyt/( kuvitellut näkeväni) vilahduksen. Vaikka varma en tietenkään voi olla, mutta niinkuin jo sanoin on se todennäköisempää kuin että joku kirjoitus täällä olisi häneltä.
Minun tapauksessani tuo ei ole aika eikä mikään.
Minun tapauksessani on suurempi todennäköisyys törmätä hänen kirjoituksiin palstalla kuin kaupassa... eikö olekkin hyvät todennäköisyydet minulla? :(
Lähdet... jos vasta kuun lopussa on juhlat. Vai alkavatko ne jo kuun alussa ja loppuvat kuun lopussa?
Ei kun menen taas maalle hoitamaan istutuksia. Luomuruokaa tulossa! Siellä on avaruutta ja ihanan viileät huoneet ilman tarvetta ilmastointiin! Koirallakin on ihan iskemättömät tienvierustat. Ei tarvi vahtia mihin se tassunsa laskee. Ei ole kakkia, neuloja, lasinpaloja ym. roskaa.
Kuulostaa mukavalta.
Jos sattuisit olemaan hän... niin eikö voitaisi jutella ennenkuin lähdet? Mieleni saisi rauhan jos se kävisi. Vai haluatko jättää minut tähän levottomuuteen..?
En taida olla hän jota tarkoitat!
Niin etkai sitten.