Oletteko tuolta tilanneet ikinä mitään, uskaltaako tilata, onko luotettava ettei mene rahat vaan ja tilalle vitutus. Näyttäis olevaik kaikkea kivaa tilattavaa ja kohtuu hintaakin, tosin nuo halvimmat ja kummallisimmat merkit varmaan kannattaa jättää suosiolla tsekkaamatta?? Kick, Scosche, Juice, Megakick, MDS yms... Myynti tekstit on noissa Mds kajareissa ainakin iha koomisia, on tekstaajalla ollu sana hallussa.
"Kevyt MICA-PRO kartio mahdollistaa basson tarkkuuden ja kuulostaa suorastaan suurenmoiselta soundilta! Ruotsissa tunnetaan lempinimellä” FANTASTISK BASAR!”
"Väri sisältää “vaimennuksen”, joka edistää super alhaista resonanssia mikä on ominaista kaikissa uusissa kaiuttimissa. Tämän päällysteen ovat saaneet kaikki MDS:n kaiuttimet ja subwooferit."
"Tupla 1 Ohmin puhekelat jotka kestävät huiman 1500 WATT - 300Rms tehon. Kelat on päällystetty ja sineteity kestämään erittäin korkeita lämpötiloja. Alhaisen lämmönmuodostumisen ansiosta, uutta MDS RTx-SERIES voidaan käyttää myös SPL toistoon."
En missään tapauksessa sanoisi kuitenkaan, että kannattaa jättää tuon tasoiset elementit hyllylle pölyyntymään ja laittaa rahat ihan oikeisiin tunnetuihin merkkeihin luottaen, ja ostaen siten laadukkaita tuotteita jotka palvelevat vuosia käyttäjäänsä tuoden iloa ja musikaalista nautintoa ja myös tuo laitteiden huolto ja takuu on osana listalla tärkeistä asioista joihin kannattaa laittaa painoarvoa.
Autoviihde.com
4
171
Vastaukset
- läskimaha
Tilaa vaan. Varmasti tulee tavara perille. Mds vahvarit on ihan hyviä ja oikeasti tehokkaita/edullisia, Subbarit ostaisin muuta merkkiä.
Noita muita merkkejä ei missään nimessä ! - GZruulz
Grounzeron kamat on OK niillä saa hienosti soivan systeemin kasaattua, ja ei maksa turhasta merkki paskasta.
- Ducato
Kenwood DDX 318BT Kehys Fiat Ducatoon. Tästä laitteesta kysymys. En suosittele. Myydään sopimattomia osia avatussa pakkaukksissa. Ilman suomenkielisiä käyttöohjeita. Pyytämällä sain käyttöohjeet joka tuli epäselvänä tiedostona joka toinen sivu ylösalaisin. Vaikea niitä on lukea tapletilta, kaikilla ei ole tulostinta. Laitteen käyttökielikin englanti.
Ei varmaan olis paljon vaivaa jos tulostaisivat käyttöohjeet niitä tarviseville. En palaa liikkeeseen enkä suosittele kenellekään. - Anonyymi
miks ostatte ku halvalla saa skeidaa, oottex tyhmii vai
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nainen, yrittäessäsi olla vahva olet heikoksi tullut
Tiedätkö mitä todellinen vahvuus on? Selviätkö, kun valtakunnat kukistuvat? Miten suojaudut kun menetät kaiken? :/2111692Miettimisen aihetta.
Kannattaa yrittää vain niitä oman tasoisia miehiä. Eli tiputa ittes maan pinnalle. Tiedoksi naiselle mieheltä.1411445- 681169
- 541163
- 741055
- 109979
Nainen miltä tuntuu olla ainoa nainen Suomessa, joka kelpaa ja on yheen sopiva minulle
Sydämeni on kuin muuri, valtavat piikkimuurit, luottamusongelmat, ulkonäkövaatimukset, persoonavaatimukset ja älykkyysva55960Just nyt mä
En haluais sanoa sulle mitään. Voisi vaikka istua vierekkäin hiljaa. Ehkä nojaten toisiimme. Tai maata vierekkäin, ilman53870Kesän odotuksia hyrynsalmella
Kyllä kesällä hyrynsalmellakin on mahdollisuus osallistua kylän menoon monella tavalla . On kaunislehdon talomuseolla6861- 82840