Autoviihde.com

Autopopitpostimyynnistä

Oletteko tuolta tilanneet ikinä mitään, uskaltaako tilata, onko luotettava ettei mene rahat vaan ja tilalle vitutus. Näyttäis olevaik kaikkea kivaa tilattavaa ja kohtuu hintaakin, tosin nuo halvimmat ja kummallisimmat merkit varmaan kannattaa jättää suosiolla tsekkaamatta?? Kick, Scosche, Juice, Megakick, MDS yms... Myynti tekstit on noissa Mds kajareissa ainakin iha koomisia, on tekstaajalla ollu sana hallussa.

"Kevyt MICA-PRO kartio mahdollistaa basson tarkkuuden ja kuulostaa suorastaan suurenmoiselta soundilta! Ruotsissa tunnetaan lempinimellä” FANTASTISK BASAR!”

"Väri sisältää “vaimennuksen”, joka edistää super alhaista resonanssia mikä on ominaista kaikissa uusissa kaiuttimissa. Tämän päällysteen ovat saaneet kaikki MDS:n kaiuttimet ja subwooferit."

"Tupla 1 Ohmin puhekelat jotka kestävät huiman 1500 WATT - 300Rms tehon. Kelat on päällystetty ja sineteity kestämään erittäin korkeita lämpötiloja. Alhaisen lämmönmuodostumisen ansiosta, uutta MDS RTx-SERIES voidaan käyttää myös SPL toistoon."

En missään tapauksessa sanoisi kuitenkaan, että kannattaa jättää tuon tasoiset elementit hyllylle pölyyntymään ja laittaa rahat ihan oikeisiin tunnetuihin merkkeihin luottaen, ja ostaen siten laadukkaita tuotteita jotka palvelevat vuosia käyttäjäänsä tuoden iloa ja musikaalista nautintoa ja myös tuo laitteiden huolto ja takuu on osana listalla tärkeistä asioista joihin kannattaa laittaa painoarvoa.

4

188

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • läskimaha

      Tilaa vaan. Varmasti tulee tavara perille. Mds vahvarit on ihan hyviä ja oikeasti tehokkaita/edullisia, Subbarit ostaisin muuta merkkiä.
      Noita muita merkkejä ei missään nimessä !

    • GZruulz

      Grounzeron kamat on OK niillä saa hienosti soivan systeemin kasaattua, ja ei maksa turhasta merkki paskasta.

    • Ducato

      Kenwood DDX 318BT Kehys Fiat Ducatoon. Tästä laitteesta kysymys. En suosittele. Myydään sopimattomia osia avatussa pakkaukksissa. Ilman suomenkielisiä käyttöohjeita. Pyytämällä sain käyttöohjeet joka tuli epäselvänä tiedostona joka toinen sivu ylösalaisin. Vaikea niitä on lukea tapletilta, kaikilla ei ole tulostinta. Laitteen käyttökielikin englanti.
      Ei varmaan olis paljon vaivaa jos tulostaisivat käyttöohjeet niitä tarviseville. En palaa liikkeeseen enkä suosittele kenellekään.

    • Anonyymi

      miks ostatte ku halvalla saa skeidaa, oottex tyhmii vai

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Sannalla tänään vuorossa The Daily Show

      Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.
      Maailman menoa
      56
      7795
    2. Tanskassa lain vaatimana Bovaer tappanut nautoja ja sairastuttanut

      Samaa myrkkyä myös Suomen lehmiin ollut tuloillaan, miten teidän tilalla? https://www.agriland.ie/farming-news/bovaer-m
      Maailman menoa
      67
      5891
    3. Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!

      Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,
      Maailman menoa
      61
      5370
    4. Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.

      https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot
      Maailman menoa
      51
      5273
    5. Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään

      eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm
      Maailman menoa
      108
      4612
    6. Pekka Visuri: "Suomen on aika irrottautua Ukrainan sodasta"

      Slava Ukraina-mölinät eivät enää auta. Ukraina on sotansa hävinnyt. Nyt tarvitaan poliittista selvänäköisyyttä, reaalipo
      Maailman menoa
      107
      2313
    7. Ei välimatka meitä erottanut

      Vaan välirikko ja väärinymmärrykset. Oikeastaan henkinen välimatka on meidän välillä pieni, näin uskon. Näen koko ajan e
      Ikävä
      3
      1196
    8. Maajussi-Villen morsioehdokas Maarit ei halunnut Villeä - Tämä totuus valkeni kuvauksissa!

      Ohhoh, tekikö Maarit mielestäsi oikean ratkaisun Villen suhteen? Maajussi-Ville on herättänyt voimakkaita tunteita puol
      Maajussille morsian
      4
      1165
    9. Kohta taas mesikämmeneen

      Onneksi kaupunki ostaa mesikämmenen, niin päästään taas tekemään rahaa
      Ähtäri
      37
      1016
    10. Olin ihan varma että sä olet se oikea

      Tunteet kuitenkin kuoli käyttäytymisesi johdosta. Hyvin tehty jos oli tarkoituskin. Oppia ikä kaikki ja jotkut ei opi ko
      Ikävä
      43
      964
    Aihe