Paljonko on paljon

Tuleeko 5000, 10000 vai 20000 uutta taksia sotkemaan ja polkemaan hintoja? Kestääkö kaikkien hermot ajojen vähyyttä?
https://www.is.fi/autot/art-2000005744911.html
3209
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tilasin pelkästään Afrikan ystävilleni 500 lupaa. Moni muu tekee saman. Samalla saa kivasti oleskeluluvan Suomeen :)

Äänestä

Minä näen sen helpotuksena pelkästään kuntamme lisää autoja kyydit paranee hinnat nyt tuskin nousevat niinku siitäkin oli jopa uunokasino Mutta pääasia että saamme hyvää palvelua asiakkaat terveellinen Jori Malmsten

Äänestä

Hulluja riittää...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vyötä.tiukemmalle kirjoitti:

Tuleeko 5000, 10000 vai 20000 uutta taksia sotkemaan ja polkemaan hintoja? Kestääkö kaikkien hermot ajojen vähyyttä?
https://www.is.fi/autot/art-2000005744911.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu