Pässien raatelu!

assisialainen

Tekijä on ihminen, julmin ja raakamaisin peto luomakunnassa. Psykopaatteja on liikaa.
Juuri kesy luottavainen lammas ja pässi helppo kohde. Kauheaa ajatella että juuri kaikista kesyin pässi, ihmiseen eniten luottava, joutui silmän puhkaisun kohteeksi!
Voisi purkaa vihaansa ja pimeyttään lopettamalla oman itsensä, ei olisi koko elämänsä kiusana ja pahuutena maailmassa! Nämä raukkamaiset tunnevammaiset typerykset; potkitaan siilejä ja kidutetaan linnunpoikasia ja lemmikkejä. Liikaa uutisia tälläisestä koko ajan.

3

233

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Näin_se_on

      Olen täysin samaa mieltä. Kaikkia se leipä elättää!

    • vanhemmatmenkääitseenne

      Tekijät ovat ymmärtämättömiä kakaroita, joille ei ole opetettu elämän arvoja ja inhimillisyyttä.

      Viime kesänä kerrottiin Vähäjärvellä hautoneen uikkuemon kuolleen pesälleen, kun se oli sotkeutunut pojanviikareiden heittämään siimaan. Pesivän linnun häiritseminen on rikoslaissa rangaistava teko.

      Äskettäin oli joku nähnyt, kuinka pikkupojat olivat kivittäneet puolustuskyvyttömiä sorsanpoikasia. Yhdeksän sorsan poikueesta on jäljellä vain kolme.

    • ccccccccz

      Tämä sairas käyttäytyminen on saatava rikoslain piiriin eli toteutetaan se että tekijät joutuvat vastuuseen rikollisista teoista! Eläinsuojelu on muutoinkin Suomessa lapsenkengissä!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Hyvää iltaa!

      Mikä on päivän viisaus?
      Ikävä
      16
      457
    2. Näytät kivalta kun nukut

      *zoomaa palohälyttimen kameraa*
      Ikävä
      10
      412
    3. Haittaako jos

      kaivattusi käy tosi usein pissalla ja/tai kakalla?
      Ikävä
      16
      347
    4. Arvaa mitä mies

      Aion pilata elämäsi totaalisesti. Kyllä, totaalisesti.
      Ikävä
      3
      341
    5. Mies mä oon ihan helppo

      Miehelle johon oon ihastunut. Olen harvoin ihastunut, mutta suhun olen. Ei tarvitse kuin pyytää, niin...
      Ikävä
      13
      206
    6. Hyvää yötä

      Janne niminen mies🥰
      Ikävä
      1
      103
    7. 0
      90
    8. Mies olen aika erakko nykyään

      Vanhentunutkin olen muutamana viime vuonna parikyt vuotta. Kun en ennenkään kelvannut, niin tuskin nytkään kelpaan. Lisä
      Tunteet
      0
      90
    9. Kuinka moni palstalaisista on näin hyvässä kondiksessa

      76-vuotias rokkari Rick Springfield esittelee elämäntyyliään : https://www.youtube.com/watch?v=GbxHuNy6d68
      70 plus
      3
      67
    10. Olet onnellinen sinkku

      Näin se on nähtävä.
      Ikävä
      1
      61
    Aihe