Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Oikeasti iso mies

Minä olen isokokoinen nainen. Pituudeltani huomattavasti keskimittaa pidempi ja koko xxl. Pitkäaikainen haave on löytää mies, joka on oikeasti iso. Alaraja sellaiset 185/100 ja ylärajaa ei ole. Sellainen kun syliinsä rutistaisi niin wau!

Vaan mahtaneeko olla haaveeni mahdoton? Välillä kaupungilla näkee silmää miellyttäviä miehiä, mutta sen verran pidättyväinen olen, etten noin vain uskalla mennä juttelemaan. :(
19646
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 19

Vanhimmat

Tosi kivalta kuukosti sun kirjoitus, mä en ihan täytä sun toivomia mittoja , 179 cm , 95 kg , mutta voihan sitä haaveilla ;)
Juuri sinun näköisiä ja muotoisia naisia on niiin kiva katella kaupungilla , torilla ja vaikka tanssittaa mukavassa paikassa.

Äänestä
  • Siis iso löylykauha.

    Äänestä

Edelleen etsin.

Äänestä

Etsit edelleen?
Vaikka sulle on lähetetty sähköposteja ja tekstiviestejä.

Äänestä
  • Anteeksi kuinka? En ole tähän yhteystietojani laittanut, enkä laita.

    Äänestä

  • Lady_BBW kirjoitti:

    Anteeksi kuinka? En ole tähän yhteystietojani laittanut, enkä laita.

    No miten kuvittelet voivasi täältä mitään etsiä?

    Äänestä

  • Tännään laskin taas alleni kahesti ja aakkoset osaan jo melkein geehen asti!!!
    Osaako kukaan sanova, miksi mieheni käy huorissa muttei pane miua???

    Äänestä

  • Olet-siis-tyhmäkin kirjoitti:

    No miten kuvittelet voivasi täältä mitään etsiä?

    No etpä sinäkään erityisen viisaalta vaikuta. Minä sentään ymmärrän sen verran, etten levittele yhteystietojani tänne kaiken maailman sekopäiden postituslistoille.

    Äänestä

181/130

Äänestä

19&/135 täällä ;) mistä päin olet kotoisin?

Äänestä
  • 198/135 siis

    Äänestä

  • Mca kirjoitti:

    198/135 siis

    Kuulostatpa upealta! :) Varsinais- Suomessa asustelen.

    Äänestä

  • Otatko sähköpostilla yhteyttä niin voidaan jutella lisää? ;) käyttäjän alta löytyy osoite

    Äänestä

  • Yritin laittaa sähköpostia, mutta osoitteesi ei toiminut. :(

    Äänestä

  • Huomenva yritän olla laskematta alleni ja silti yritän uutta enkkaa aakkosissa! Viime kerralla osasin ne hoohon asti ja nyt yritän päästä eehen asti.
    Miksiköhän mun ukko on taas huorissa, vaikka maksaisin sille tonnin, jos se edes hipasis mua? Vaikka nyrkillä, jos ei muuten!

    Äänestä

  • Lady_BBW kirjoitti:

    Yritin laittaa sähköpostia, mutta osoitteesi ei toiminut. :(

    Sori! Koita vielä uudestaan, nyt pitäisi toimia

    Äänestä

Mikä sinua niissä kiihottaa? Itse olen lihava mies jota kiihottaa lihavat naiset. Kiihottaa hyväillä ja puristella naisen pyöreää mahaa

Äänestä
  • En usko, että yhtään sen kummempi asia kuin se, että tahdon että mies on reilusti minua isompi. Itseäni pienempi/lyhyempi ei vaan herätä minkään suuntaista kiinnostusta.

    Äänestä

Näin nimettömänä voin kertoa että olen noin 182-185 pitkä ja painan tällä hetkellä noin 138kg. Oon päästäny itteni aika huonoon kuntoon joten kehossa on läskiä, mutta ne on tehty poltettavaksi. Luulen että mun ihannepaino pyörii siinä jossain 105-110kg nurkilla. Olen siis luontaisesti isokokoinen, leveät hartiat, erittäin voimakkaat jalat (vaikka niissä onkin läskiä) ja yleisesti henkisesti sekä fyysisesti vahva mies. Jos olisin joku 190cm niin olisin omasta mielestä aika sopiva.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Lady_BBW kirjoitti:

Minä olen isokokoinen nainen. Pituudeltani huomattavasti keskimittaa pidempi ja koko xxl. Pitkäaikainen haave on löytää mies, joka on oikeasti iso. Alaraja sellaiset 185/100 ja ylärajaa ei ole. Sellainen kun syliinsä rutistaisi niin wau!

Vaan mahtaneeko olla haaveeni mahdoton? Välillä kaupungilla näkee silmää miellyttäviä miehiä, mutta sen verran pidättyväinen olen, etten noin vain uskalla mennä juttelemaan. :(

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu