Panisitko minua jos olisi mahdollisuus?

Kyllä vai ei?
502378
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 50

Vanhimmat

En jos pelkkä seksisuhde.

Äänestä

Jos olisit hän. Nyt siirryn vonkaamaan muita.

Äänestä

En sinua. Mutta yhtä toista voisin.

Äänestä
  • Ei ollut sulle.

    Äänestä

No en varmasti.

Äänestä

Ehkä

Äänestä

Kyllä se on ei. Panen liikaa muutenkin.

Äänestä

Minä panen vain rahaa säästöön.

Äänestä
  • Haha 😂

    Äänestä

no en!

Äänestä

Kyllä vaan.

Äänestä

Kyllä.

Äänestä

Sitähän yritin muttet osannut leikkiä jos muistat. Toki jos mahdollisuuden annat niin olisi rytinää! Kyllä pieni nautinto silloin tällöin antaa energiaa kotiin.

Äänestä
  • No, tule käymään tai soita, textaile

    Äänestä

En tietenkään vaan laittaisin syömään gourme ruokaa hoijaa jos ystävänä pidät

Äänestä

Jaa`a riippuupi, roikkuupi ; D)).

Äänestä

Jos se on just sulle ihanaa niin ilman muuta, mut en kenenkään muun kanssa.

Äänestä

Emmä. Ainakaa tällä suhteen syvyystasolla.
Pitäs olla jotai enemmän, en jaksa enää kuluttaa pelivälineitä pelkkään rassaamiseen.

Äänestä

En todellakaan.

Äänestä

No. Minähän en pane ketään.
Vaan rakastelen. Sitä erityistäni.

Äänestä

Sua on poljettu jo riittävästi, joten no thanks. Maku meni viimeistään vuoden vaihteen jälkeen. Ihmettelen, miten olen voinut olla ihastunut tuollaiseen ihmiseen.

Äänestä

Kyllä voisin. Jos molemmat on sillä tuulella. Mutta ensin tutustutaan.

Äänestä
  • Näin se on.

    Äänestä

Jos muistutat suunnilleen Ava Maxia - kyllä.

Terveisin, mies 55v

Äänestä

En.

Äänestä

Kuka sit kysyy?

Äänestä

En. En tiedä edes sukupuoltasi.

Äänestä
  • Ei yksi kerta homoa tee.

    Äänestä

Näillä tunteilla ei "panna".

Äänestä
  • Vaan rakastellaan, hitaasti, pitkään.

    Äänestä

  • Anonyymi00058 kirjoitti:

    Vaan rakastellaan, hitaasti, pitkään.

    Vaikuttaa limaiselta ja teennäiseltä. Ei ole tosin kannanotto muuhun sisältöön

    Äänestä

Olisi hyvä tietää ensin ikä, sukupuoli ja henkilöllisyys. Olen näissä asioissa vähän kranttu.

Äänestä

en usko. mutta vielä pakotan heidät ottamaan valheensa ja pääsen itse pois. ja myöntämään tekonsa, sitten toivottavasti pääsevät itse siihen mitä tekevät ja miten häiritsevät elämää ja sabotoivat kaikkea. toivottavasti jokainen hakataan ja saavat paiskaa, häiriköintiä ja kiusaa kaikessa 🙂

Äänestä

ne ei pysty elämäänsä ei riitä energia ja tietoisuus ja hyvä fiilis, siksi hakkaavat orjia jolta hakataan lisää omaan elämään. ja mehän hakataan takaisin.

Äänestä

minä kirjoitan aina siitä joka milloinkin häiritsee ja syö. hänelle olen tarjonnut muutakin kuin seksiä mutta pitää ottaa yhteyttä enkä ole hakkaamassa häntä, voin ottaa jonkun muunkin jos ei kiinnosta. muut ovat saaneet sitä takaisin mitä ovat tehneet, ja ilmoitettu ettei heidän kansaan tehdä yhteistyötä tai anneta mitään. eikä mitään ole tehnyt kuin suututtu heidän toiminnasta.

Äänestä

tämä vie suunnattomasti energiaa, eli jos on mahdollista niin pois täältä. "hakkaukset" itsellä veroittaa eniten energiaa ja pilaa arkea.

Äänestä
  • Auttaako mies se, että kaivelet arkistoistasi näitä ikivanhoja aloituksiasi ?

    Äänestä

Minä Panisin. Yks muija kerran moitti että olen kuin Kani , kun ei saanut nukkua. Koko ajan panetti .

Äänestä

Säästäkää pilluanne

Äänestä
  • Mihin sitä pitää säästää? Vanhana se on kuitenkin kuiva kun korppu. Mitä sillä sitten enää tekee??

    Äänestä

Pilluanne säästää

Äänestä

Hyvä lopettaa näiden pihtareitten toivomuksesta
Säästäkää sitä

Äänestä

PilluAnne

Äänestä

En. Olen liian surullinen nauttimaan mistään.

Äänestä
  • Onneksi minä osaan nauttia pienistä asioista kuten kaupan kassoista.

    Äänestä

  • Anonyymi00068 kirjoitti:

    Onneksi minä osaan nauttia pienistä asioista kuten kaupan kassoista.

    Ihan vapaasti vaan. 👍 Pieni taidat olla henkisesti muutenkin.

    Äänestä

Panisin mutten ole kiinnostunut kuin kuoripojista .T.70v.monitoorirotta ,ps etkä poista viestiä hinari.

Äänestä
  • Tilaatko käpy kakkaaa??paljoko maksat???

    Äänestä

Kyllä Laboratorio testien jälkeen, samat itselleni

Äänestä

Ketjusta on poistettu 11 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


paneminenonihanaa kirjoitti:

Kyllä vai ei?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu