Ulkona hommissa

Pemppuine

Ollaan 50 pari ja kiihottaa kovasti hommailla metsässä ja autossa, onkohan se yllätetyksi tuleminen mikä siihen tuo jännityksen ?
Olisihan se kyllä kiva huomata aktin jälkeen joku katselemassa ja vaikka tyydyttämässä itseään!

13

936

4Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Haluantulla

      Kyllä voisin tulla katsomaan jos annatte osoite minne pitäisi tulla !

    • Doggingm

      Kyllä kiinnostaa.... minne voin tulla katselemaan?

      • Pemppuine

        Oiskos ehdotuksii


    • Kolminkeskin

      Samoin! haluaisin katsella ja runkata häiritsemättä teidän touhujanne!!

    • m8ina

      höh

    • Kulttuurin.kääntöpuoli

      Olisi hyvin epätodennäköistä että joku jäisi katselemaan touhujanne ja vielä alkaisi tyydyttämään itseään. On myös tärkeää ottaa huomioon että joku voi oikeasti järkyttyä ja ilmoittaa poliisille jos näkee toisten harrastamassa seksiä.

      Jos seksin harrastaminen ulkona kiinnostaa, niin voithan toki ehdottaa sitä kumppanillesi. Suosittelen kuitenkin valitsemaan paikan, jossa ei ole mahdollista tulla nähdyksi.

      • örinäää

        Jos järkyttyy siitä, että jotkut harrastavat seksiä. Silloin pitäisi itse varata aika psykiatrille.


    • Mies29

      Mistä päin olette?
      Olisi kiihottavaa katsella touhujanne ja samalla runkata. Olisi kiinnostusta kolmen kimppaan?

    • KäteenVetäjä

      Kyllä tulisin katselemaan jos lähistöllä olisiitte. Olen samaa ikäluokkaa. Tulisi live esitys kyllä vetäisin käteen ja ai että jos pääsis jämiille.

      • Kiinnostaa kyl !


      • Pemppuine

        Joutuisit kyl kumil vetään


    • Avioparimyös

      Vaimon kanssa katsottaisiin mutta miten asia sovitaan?

    • conamorei

      Nuorempana tuli usein käytyä katselemassa kun salaparit nussi autossa ,oli muutama vaki mesta missä porukat harrasti ja oli hyvät suojaisat paikat tiirailla ja usein pääsi ihan auton viereen katselemaan .

    Ketjusta on poistettu 11 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Asiakkaalle ei myyty energiajuomaa - tuomio tuli syrjinnästä

      Vaikka oli ilmeisesti täysi-ikäinen. Tosin ei lapsiakaan saisi syrjiä, koska oppivat helposti itsekin syrjimään, jos koh
      Maailman menoa
      76
      4167
    2. Miksi aina pitää kilpailla parhaudesta?

      Mua ärsyttää se, että kaikki kilpailut ja visailut keskittyvöt aina siihen, kuka on paras missäkin. Tänäkin aamuna tuli
      Sinkut
      89
      3421
    3. Pakkoruotsista luopumalla kymmenien miljoonien säästöt

      Pakkoruotsin opiskelun kustannuksista ei ole juurikaan tehty kustannusselvityksiä, mutta joidenkin arvioiden mukaan siit
      Maailman menoa
      115
      3233
    4. Jos venäjällä olisi kansan valitsema presidentti, olisiko Ukrainan sotaa?

      Ei varmasti olisi. Sehän on tiedossa, että raskaalla vaalivilpillä putin jatkaa pressana.
      Maailman menoa
      75
      3159
    5. Mitä muutoksia tekisit

      kaivatullesi? Miten on? Muista olla REHELLINEN 📸
      Ikävä
      101
      3052
    6. Luterilaisen kirkon koko kastekaava on väärä

      Uudessa testamentissa on kaksi täysin ristiriidassa olevaa kastekäskyä Matt 28:19 ja Ap. t. 2:38. Matteuksen evankeluimi
      Kaste
      41
      2694
    7. Seksuaalinen ahdistelu, naisten vähättely ja törkeä käytös naisia kohtaan kukkii rakennustyömailla

      Tällainen lienee ihan tavallisista kaikilla "äijävaltaisilla" työpaikoilla. Kaikki miesvaltaiset alat eivät ole toksise
      Maailman menoa
      260
      2637
    8. Kerro minulle

      Miksi teit niinkuin teit? Miksi kielsit tunteesi minua kohtaan. Miksi et halunnut että tiedän oikeasti mitä tunnet. Etkö
      Ikävä
      83
      2502
    9. Miten Yxäri iskettiin?

      Voisin tässä unta odotellessani kertoa, miten mieheni lähestyi minua. Tunsimme entuudestaan. Hän kyseli minulta aina j
      Sinkut
      218
      2474
    10. Rakkaalle J miehelle.

      Hitto mulla on sua ikävä. Haluisin heti nyt tulla sun syliin ja suudella sua.ja, ja ja... Hirveä ikävä.
      Ikävä
      93
      2367
    Aihe