Kaikesta tästä ikävästä. Sydän lähti liian suurella vauhdilla mukaan heti samantien. Olisi ollut helpompi tutustua "neutraaliin". Siksi kai tämä meni niin vaikeaksi ja haikeaksi. Ehkä vielä joskus. Kaunista kesää ja mielenrauhaa 💕
Olen pahoillani
Raskasmieli
14837
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Samoin sanoin 💕
Täällä myös. Hyvää jatkoa..
Ehdottomasti ehkä. Niin paljon hyvääkin meissä.
niin siinä pääsi tapahtumaan, mutta ehkä joskus?
Osuu aika hyvin https://youtu.be/zP_WN40cCz0
En oikein osaa päästää irtikään. Typerä sydän kun on.
Ääh ei tämä aplta. Hieno biisi toki, että ei niin väliä.
Osuuhan tuo. Bäng. Myös minun sydämeni on typerä.
lopeta hyvän sään aikana siellä haavistolla pyöriminen
Olisi tosiaan ollut helpompaa.
Toi on kyllä tosi harmillista kun sydän lähtee täysillä mukaan... sitä vähän niinkuin sokeutuu silloin eikä tajua kaikkea niin kuin pitäisi.
Luulin että aloitus oli sulta, mutta ei voinut olla, kun samaan aikaan nähtiin 😂
Hyvää päivää kirvesvartta vaan kaikilta kaikille, ollaan niin tietävinään ja tuntevinaan jokainen toisensa ja ollaan vielä niin pahoillaan ja muuhun ei sitten rohkeutta ookkaan. Kiesus teitä tumpeloita, edes anteeksi ette osaa pyytää muuta ku netissä. Tiätteks että se on surkeuden huippu.
Miksi pitää pahoitella sydämen vauhtia tai tunteen suuruutta vai pahoiteltiinko tässä jotakin muuta.
Huonoa käytöstä kenties vai mitä. Neutraaleja ihmisiä riittää vaikka kuinka mutta mitä tekemistä neutraaliin tutustumisessa on tutustumisessa kun tunnetta on mukana, oli helppoa tai ei. Maitokaupassa on niitä neutraaleja yllin kyllin.
Makua.