Moro! Löytyykö Turun seudulta porukkaa, jotka haluaisivat leikkiä hiukan..? Tarjolla olisi keskustakävelyä ja vaikka kahvilla käymistä parikymppisen blondin kanssa.. Samalla saisi käyttöönsä kauko-ohjaimen mun vibraan... En ole hiljainen kaveri, mutta yritän toki selvitä jännistä hetkistä..
Turku - kaukovibralle ohjaajaa...
4
343
Vastaukset
- Rentoutusta
Ilman muuta mennään Aurajoenrantaan jätskille! M39 [email protected]
- M40v
Tottakai löytyy, voidaan mennä vaikka johonkin ravintolaan syömään? [email protected]
- Minullekin
Miks löysin tän vasta nyt? Minäkin haluan yrittää selviytyä tämmöisestä jouluostoksilla, mutta en omista laitteita ja noh, oon aika herkkis ja kiihotun tosi helposti joten.. Toivottavasti se laite ei olis kovin tehokas ku jos käyttäjä on ilkee, vetäsin todella äänekkäät orgasmit keskellä kaupunkia..
- kslfjskkfkldkljdksl
Turbokickel vibraattorin voitte lainata lähimmältä autokorjaamolta josta löytyy paineilmavasara...
https://youtu.be/WUy5y7V6Px8?t=58
Ai niin ja paineilmakompura pitäisi kanssa olla...
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1302688
- 681566
Poliisi losautti puukkohemmon hengiltä
Mitäs läks, heilumaan puukon kanssa eikä totellut käskytystä. https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011361763.html2321278Nainen, huomasitko kun muutin sinua?
Niin lyhyessä ajassa niin paljon. Mutta jotain muuttui minussakin. :/1051231- 111168
Tämä kesä ei ollut vielä meidän
Olisihan se ihana viettää kesäiltoja kanssasi ulkona. Ei kai ollut vielä oikea aika. Ehkä kohtaamme vielä sattumalta jos671095Mitä jos vaan tapaisit sen jota mietit
Jos se yksi henkilö on sinun mielessäsi niin entäs jos vaan menisit tapaamaan sitä, heti, samantien, miettimättä mitään.91992Sofiaa ei kelpuutettu Martinan kaveriporukkaan
Ibizalla lomailee Martinan kanssa ihan muut naiset.175988IS Viikonloppu 12.-13.7.2025
Viikonlopun ratoksi Skyttä ja Kärkkäinen ovat taiteilleet 3.0 arvoisen ristisanatehtävän ratkottavaksi. Kenenkään ratko56969Teet tämän niin
Helpoksi, mutta silti niin vaikeaksi. Vihaan omaa saamattomuuttani, vaikka kaikki olisi saatavilla. 🩷🌸44968