Vaimolle yllätys joka onnistui

Jatketaantaaskolmistaanj

53v aviopari ja kahdestaan kotosalla nykyään. Vaimoa on kiinnostanut aina sidottuna oleminen ja sitä onkin sitten aina silloin tällöin harrastettu oikeastaan kerran kuussa tahtiin jolloin naiset on hetken halukkaampia eli vaimon tahtiin .

Sehän on sopinut myös minulle sillä seksin on kivaa. Vaimolla on silmät peitettynä ja usein myös korvatulpat. Joskus taustalla on seksivideon ääntä tai baarin puheen sorinaa ja musiikkia lisäämässä vaimolle tunnetta vieraasta ympäristöstä.
Itse olen silloin tällöin jutellut että josko joku vieras mies otettaisiin mukaan. Vaimo liki suuttui ensin mutta viimein suostui juttelemaankin mutta piti hieman fantasiana vain mutta kuitenkin tuntui että suostuu.

Vuokrattiin mökki rannalta ja siisti pikku olikin . Ilmat on olleet hyviä ja ruskea vaimo otti niukoissa bikineissä aurinkoa vaikka ikää nyt jo onkin mutta miehet kyllä tiirailee edelleen isotissiä. Vaimo ei . No minä olin löytänyt sopivalta tuntuvan miehen,ukkomies,pihi vaimo, kuulemma. Mies n 45v lyhyehkö ei minkään näköinen mutta iso kalu siis paksu ja n17cm pitkä. No kuvissakin näytti isolta.
Tuumin tuleekohan ukko minuutilleen mökille. Vaimo oli sidottu sänkyyn X asentoon ja nyt sidoin oikeasti tikulle ettei pahemmin ollut liikevaraa ja solmut hyvin kiinni että oikeasti oli kiinni. Vaimo huomasi myös että nyt on kiinni lujasti.
Laitoin paremman kokohupun vaimolle ja korvatulpat olikin jo . Taustamusiikki soi kovahkolla myös. Kutittelin vaimoa ja olikin märkä jo. Ja ping! Watsappi tuli ”olen ovella” jännätti kun avasin oven ja mies oli siinä! Hiljaa sisälle ja jatkoin vaimon nuolemista. Kuiskun että vaatteet pois miehelle. Vaimo ei tiennyt mitään! Miehellä oli kohtuu paksunnos ja oli sitten paksu kalu. Nousin ylemmäs vaimon päälle ja työnnyin kiusoitellen hitaasti sisään ja panin hitaasti. Vieras katseli ja kalu senkun kasvoi paksuni. Vaimo voihki hiljakseen ja kertoi kun tuntuu hyvältä mitä nahkan takaa sai kerrottua . Ja nyt vedin kalun ulos ja nousin pois ja vieras mies katsoi minua ja viitoin vaimoa kohti. Mies meni varovasti vaimon päälle ja olin kyllä kade kun miehellä oli julmetun paksu kalu. Omani on 3,5cm ja miehellä oli aivan varmasti 5,5-6cm paksu! Ohut terska lipsutteli vaimon pillun suulla kiusoitellen . Vaimo ei tiennyt vieraasta vielä mitään. Mies liikutteli ja pian oli pohjassa ,vaimo hiukan oli jäykempi että mitä nyt ja miehen vetäessä ulos sisään nopeaa tahtia himoissaan vaimo alkoi voihkia kovaa . Vaihdettiin paikkaa miehen kanssa ja nuolin vaimoa hetken ja kyllä pillu oli avoimempi hetken aikaa. Iso oli venyttänyt . Pantiin molemmat kaksi spermaannosta vaimoon. n1,5 h aikana . Mies lähti. Otin vaimolta nahkan pois päästä ja tulpat edelleen sidottuna ja makasin vaimon päällä kalu sisässä ja juteltiin. Täysi kymppi!

5

1430

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Mies29

      Olispa kiva päästä kolmanneksi.

    • Cce

      Varmasti kivaa

      • Cce2

        Koeajon paikka....


    • Xxman66

      Kyllä tollaseen yllätykseen itsekkin toivoisin pääseväni mukaan. Olen samaa ikäluokkaa
      [email protected]

    • Vaihtoavailla

      Samassa hengessä...Tehty parin vaihtelua...

    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuka oli töllöntyön tekijä?

      Ketä on nyt pidätetty? Oliko syy mustasukkaisuus tyttöystävästä tai oliko muita lieventäviä seikkoja? Katuuko tekijä nyt
      Pieksämäki
      35
      3288
    2. Kotikasvatus siitä se lähtee eli missä meni vikaan että lapsesta tuli puukottaja

      Ottakaa muut oppia, normaali kotielämä. Ei liikaa edes hengellisyyttä.
      Pieksämäki
      44
      1629
    3. Kun kohtaat jotain ainutlaatuista

      ja upeaa, johon rakastut ehkä ensimmäistä kertaa ihan tosissaan. Sitten sähläät kaiken omien epävarmuuksien vuoksi. Eikö
      Ikävä
      19
      1001
    4. Mua ahdistaa

      Tämä juttu. Miksi nainen torjuit minut vaikka kiinnostuksen merkkejä oli? Eihän tämän jutun olisi tarvinut johtaa sen pi
      Ikävä
      32
      989
    5. Minkälaisessa asunnossa

      haluaisit kaivattusi kanssa asua?
      Ikävä
      59
      953
    6. Ei tämä enää tervettä oo

      Sydän pamppaillen oon jo tunnin meinannu laittaa sulle viestiä... Sormi tärisee lähetä kuvakkeen kohdalla.
      Ikävä
      22
      948
    7. Tuli vain mieleen

      että etkös sä yritäkin muiden miehiä? Se sun tuttava kertoi. En arvosta tuollaista naista, ihmekös kun oot sinkku. m -
      Ikävä
      37
      860
    8. Perämoottoreiden huolto melkoisen kallista

      Minulla on tuollainen keskikokoinen perämoottori ja yleistä merkkiä. Kyselin sille keväthuoltoa paikallisista liikkeistä
      Savonlinna
      36
      813
    9. Tanskademarit: ilman risusavottaa ei rahaa!

      Näin persuna on pakko ihailla noita Tanskan demareita. Tanskalaisessa sosiaalidemokratiassa ei työtön saa rahaa ellei os
      Maailman menoa
      173
      803
    10. Mikä siinä on että sinkku yrittää varattua?

      Siis ihan aina yrittävät muiden puolisoita.
      Sinkut
      48
      719
    Aihe