Hyvää huomenta

Onko viikonloppu sujunut kivasti, namia mussutellen ;)
6222
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Eilen ostin suklaapitsan.

Odotin aivan innolla sen paistumisen ajan miettien että miltähän se maistuu.

Ihan Ok mutta ei niin hyvää kuin mainonta antoi ymmärtää

Äänestä
  • Heh koskaan kuullutkaan et tuollaistakin on

    Äänestä

Sujunut on mutta ei kivasti, kun hän ei ole täällä...

Äänestä
  • Sama :(

    Äänestä

Hyvää päivää jo tähän aikaan! Mä olen vähentänyt radikaalisri suklaakeksien ja fasun sinisen syöntiä kun on db todettu helmikuussa 😭 😵 😭 😖🙋

Äänestä

Män häpänotoksi, kivast män

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jaauringossapaistatellen kirjoitti:

Onko viikonloppu sujunut kivasti, namia mussutellen ;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu