Vihreät lakkaa Ruotsissa

syyskuun 9 päivä vaalit, ja ennakkotietojen mukaan vihreät ei täytä 5 % äänikynnystä.
Sama Saksassa käymässä.

Enteilee Suomeen myös kovaa laskua vihreille.

Saksassa vihreät perusttiin Stasi laboratoriossa Länsi-saksan haitaksi.
Saksan vihreä ympyrä sulkeutuu Ruotsin tavoin. Tuskin Suomikaan siitä muuta
tulee, vihreät kohta pienpuolue. Paljon ennättivätkin vastustaa, kun tuli taistolais Hassi puheenjohtajaksi, alkoi se suunta.
10210
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Saa siinä Toukokin illlistellä homojen kortonki rinnassaan.

Äänestä

Eiköhän tämä viherkommareiden suomen Islamoiminen ala riittämään kaikille tolkunihmisille.......

Äänestä
  • Ei enään siis persujen uudistamaa holtitonta maahanmuuttopolitiikan uudistamista.

    Äänestä

Muualla tämä on tajuttu aikaa sitten meillä kuljetaan kaikessa aina jälkijunassa mutta perille tullaan varmasti,mihinkä me tarvitaan näitä piipertäjiä he ovat tehtävänsä tehneet aika poistua poliitti´selta näyttämöltä .

Äänestä

Rasistit ja pohjattomat harhat, typeryys.. Hheh.

Äänestä

Aalto entinen kommunisti

Äänestä

On hienoa että suomessa aletaan ottamaan vakavasti nämä Islamistit ja holtittomasti lisääntvät kaapuakat ja se mihin tämä sairas keskiaikaa elävä ahdasmielinen Islam oikein pyrkii suomessa..... alkaa näiden Islamilla aivopestyjen viherkommareidn valheetkin paljastumaan pikkuhiljaa......

Äänestä

Toivottavasti viherkommunismi häviää koko maailmasta, eikä pelkästään ruotsista.....

Äänestä

Vihreitä on paljon Helsingin Yliopiston punkkua lipittävien ja ruohoa pössyttelevien professoreiden joukossa. He ovat hylänneet suomenkielen. Opettavat englanniksi ulkomaalaisia, jotka valmistuttuaan häipyvät parempien palkkojen perään ulkomaille.

Islamilainen kulttuuri alkaa syrjäyttää kristinuskon yliopistossa. Allahu Akbar!

Äänestä
  • Jos uskoo persujen sekoilua. Kaikkien pitäisi opiskella kirkkoslaavia ja kaikki muu opiskelu on turhaa, hheh....

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Se.oli.siinä kirjoitti:

syyskuun 9 päivä vaalit, ja ennakkotietojen mukaan vihreät ei täytä 5 % äänikynnystä.
Sama Saksassa käymässä.

Enteilee Suomeen myös kovaa laskua vihreille.

Saksassa vihreät perusttiin Stasi laboratoriossa Länsi-saksan haitaksi.
Saksan vihreä ympyrä sulkeutuu Ruotsin tavoin. Tuskin Suomikaan siitä muuta
tulee, vihreät kohta pienpuolue. Paljon ennättivätkin vastustaa, kun tuli taistolais Hassi puheenjohtajaksi, alkoi se suunta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu