muut julkkikset perustaa perheitä ja osan perheet ovat keikoillakin mukana, mut Cheek kiertää oman ryhmänsä kanssa! Sinänsä eipä se mulle kuulu, mut pistää vaan silmään :)
Löytääköhän Cheek koskaan pysyvää tyttöystävää?
Yksinainako
32736
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 32
Vanhimmat
Cheekin kannattaisi ekana rauhoittua ja sitten vasta miettiä tyttöystäviä. Eihän se kestäny tää viimenen kää kuvio, tai mitä ite olen ymmärtäny. Eikä kaikki välttämättä seurustele koskaan, eikä siinä mitään väärääkään ole.
No milloin homppelit ovat ns normiperheen perustaneet?
Toisaalta: v*ttuako se kenellekään sivulliselle kuuluu?
Tai oikeastaan: kenelle k*rväkkeelle?
Jare Tiihonen on normaali heteromies.
Kohdista toiveesi kavereitasi kohtaan.
Kyllä cheese löytää vielä jonkun kivan pojan.
Hänen toiveensa on avioituminen naishenkilön kanssa. Hän on normaali heteromies.
Etkö osaa erottaa omia toiveitasi hänen todellisista toiveista?
Cheese on homoseksuaali, tai ehkä bi.
Noudata omassa kirjoituksessasi totuutta. Jare Tiihonen on tuonut julkiseksi tiedoksi median kautta, että hän on normaali heteromies.
Tämä keekkihän on sitoutumiskammoinen.
Hänhän on tehnyt vuosia erittäin paljon töitä. Ihmissuhteet ovat myöskin hänellä kunnossa. Eikä hänellä ole rakkausvajettakaan elämässään.
Syksyllä v. 2018 muuttuu hänen elämänsä esiintymisten osalta. Toivottavasti silloin hänen toiveelleen omasta (perinteisestä) perheestä alkaa toteutumaan.
Sinä kun tiedät keekistä kaiken ja olet lukenut hänestä kertovan kirjan, niin miten et tiedä keekin sitoumtumiskammosta. Ei tule menemään naimisiin, eikä hankkimaan lapsia, eikä se johdu mistään kiireistä. Luehan kirja tarkemmin.
Toiveena Jare Tiihosella on oma (perinteinen) perhe. Hän ei ole perunut sanomaansa.
Sitoutumiskammoinen?
Hänellähän on vuosia kestäneitä ihmissuhteita esim. työhönsä liittyen. Suhteet lähisukulaisiin on kunnossa. Hänellä on ollut kaksi rakkaussuhdetta.
Sitoutua kannattaa vain silloin, kun se on itselle tärkeää.
On terveellistä tuntea kammoa joissakin ihmissuhde-ehdotuksissa :D
No eipä hänen elämä paljoa tule muuttumaan, kiertää lukaksen mukana keikoilla sekä lähtevät syksyllä klubirundille. Näin sanoi itse IG livessä..
Sitoutumiskammo liittyi siihen, ettei kukaan ollut tuntunut aikaisemmin siltä että olisi heidän kanssa halunnut seurustella. Oli siinä vaiheessa vain kaksi naista, jotka oli seurustelu ”materiaalia” Kyllä Keekki olisi valmis seurustelemaan, Enemmänkin vika taitaa olla siinä, että se kenen kanssa hän haluaisi seurustella, ei taas halua hänen.
Siis keekki kertoo sulle kaikki henkilökohtaiset asiansa!
Onkohan Pikku G kuinka pelimies? Minä voisin hänen kanssaan deittailla :D
Hauska kommentti :D Ota nyt ihmeessä yhteyttä häneen!
Ei ole kertonut, kun en ole koskaan hänen kanssaan jutellutkaan :/ saati koskaan missään nähnytkään... jos yhtään myöskään kuuntelet hänen viimeaikaisia biisejä tai feattauksia, löytyy vastaus aika selvästikin! Kyllä muakin pikku G enemmän kiinnostais, ei ainakaan ole julkisuuteen tullut et pelaaja olisi - tiedä sitten!
Cheekillä on kiihkeä suhde oman kätensä kanssa. Ei hän naimisiin jouda ja perhettä perustamaan.
Hän ei ole perunut sanomisiaan, joka liittyy toiveeseen omasta (perinteisestä) perheestä.
Julkisuuden henkilön on muutenkin vaikea löytää kumppania, joka on tosimielessä kiinnostunut, eikä ainoastaan julkisuuskuvan takia. On olemassa paljon ihmisiä, jotka eivät töidensä takia ehdi juurikaan viettämään aikaa kotona. Varmasti löytyy joku, joka jaksaa odottaa. Toisaalta Cheek on myös nuori ihminen joten hänellä ei ole kiirettä vielä vakiintua.
Noin juuri. Ja kannattaa kyllä todella perusteellisesti pohtia avioitumisen perusteet ennen avioitumispäätöstä. Jare Tiihonen on onneksi itsenäinen järki-ihminen.
Miksi cheese ei jo tule kaapista ulos ? Piilottelu vaan jatkuu..
Jatkatko edelleen turhaa työtä? Sitä on kestänyt jo 20 vuotta. Sinulla on persoonallinen harrastus...
Sinulla on aikakäsitykset sekaisin....mistä oikein revit tuon 20 vuotta!!!
Et siis tiedä edes tuota... Se kertoo tarvittavat asiat sinusta.
Miksi cheese häpeää homouttaan ?
Jare Tiihonen on normaali heteromies. Kyllä sinä sen tiedät.
Jare olisi kyllä kiinnostavaa seuraa tositarkoituksella :)
Cheesen homous on julkinen salaisuus, Kuten oli sillanpään aikoinaan.
Et sinä voi totuutta muuttaa oman mielesi mukaiseksi.
Toivottavasti et sentään kuvittele niin voivasi tehdä.
Jos kuvittelet, niin on korkea aika opetella realistisempaa elämänasennetta.
Onko sinulla edellytyksiä elää realismissa?
Hän on normaali heteromies. Hän on tuonut sen julkiseksi tiedoksi median kautta. Tämä niissä tilanteissa, joissa häntä haastateltiin. Kysyjinä olivat toimittajat ja vastaajana oli Jare Tiihonen.
Antti Tuisku
Jare Tiihonen on normaali heteromies. Hän on tuonut sen julkiseksi tiedoksi median kautta. Toimittajat ovat kysyneet häneltä tästä asiasta. Jare Tiihonen on vastannut kysymyksiin.
Hän elää omaa elämäänsä eikä sinun toiveittesi mukaan.