Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Mies on liian hidas

Hei siskot !
Onko teillä joku kikka millä saatte kumppaninne tulemaan nopeammin. Seksi on muuten ihan mahtavaa, mutta miesystäväni ei laukeaa ei sit millään kestää ja kestää puuduttaa se jyystäminen.
Toki on mahtavaa mutta se että olen päässyt maaliin kolmekertaa ja toinen senkun jatkaa ei ole enää kivaa. Eli jollakin keinolla pitäis saada se tyhjentymään suht ajoissa mitä ihmettä tekisin. neuvoja siskot.
J a apua sitä aamua se on sit aivan jotain madotonta.
72509
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Ota kaksin käsin miehes kalusta kiinni samalla kun nai sinua niin kyllä tuleeeeeeee,
olen mies saman hankaluuden kanssa ja toimii

Äänestä
  • Kun olet itse valmis, niin tyydytä miehesi suulla? Jos miehesi ei ole ehdottomasti vastaan, niin hiero pepun kautta hänen eturauhastaan samalla. Tulee nopeasti!

    2Äänestä

Hei, ei kannata aina pyrkiä maaliin. Miksi pitäisi laueta? Kokeilkaa seksiä laukeamatta... viikko, kaksi, kuukausi...
Pääsee aivan uusiin 'sfääreihin' kun nauttii ja antaa nautintoa hetkessä ilman päämäärää, aistien, tuntien ilman kiirettä ja päämäärää.
Välillä voi pitää taukoa ja puhua... pyytää itselle tai kysyä mitä toinen haluaisi jne.

Äänestä

No höh.. Sormilla hivelet kiveksiä ja kalun juurta tosi kevyesti samalla kun naitte, sillä irtoo kyllä nopeesti. Kehut miten hyvältä tuntuu, sekin vaikuttaa. Pyydä vaihtamaan kalu kakkoseen? Ota suihin?

Äänestä

Jumppaa pimppalihaksia. Kun paine kasvaa, niin mälli lähtee aika nopeasti. Näin mun vaimo pääsee musta eroon. On treenannu niitä pimppalihaksia.

Äänestä

Kiitos asiallisuudestanne noita on kyllä kokeilu mutta tulokset on vaatimattomia.
Pitää kai vain tyytyä tuon sadistin jyystämiseeen.

Äänestä

En osaa nyt ehkä ihan tarkasti selittää mutta koitetaan.
Oma muija joskus kietoo jalkansa oikein tiukasti mun ympärille(lähetyssaarnaaja siis), eli lanteille. Jos hän kyllästyy tai sitten vain haluaa muuten saada mulle orgasmin.
Sitten jotenkin puristaa vain kunnolla, ihan kuin hän samalla yrittäisi saada jalkojaan suoraksi.
Ja se toimii todella hyvin.
Hänen pillunsa tuntuu tuolla tavoin vieläkin tiukemmalta ja ote on muutenkin niin kova, että tuntuu ainakin, etten pysty työntelemään kalua normaalisti vaan hän liikkuu koko kropallaan työntöjeni mukaan. Ja ei todellakaan kestä kovinkaan montaa työntöä, kun saan siemensyöksyn, vaikka se ei olisi muuten edes lähelläkään, vaan tuntuu et jaksaisin vaikka miten.
Ja omakin orkku on paljon vahvempi jotenkin tuolloin.
On kyllä jotenkin vähän rivoakin hyvällä tavalla ja kiihottavaa, kun en pääse hänestä millään tavoin irti enkä edes senttiäkään kauemmaksi ja roiskeet tietysti päätyvät hänen sisään.
Ei tuossa siis muuten mitään, muija vaan joskus huomauttaa asiasta, että voisin kyllä vetää joskus uloskin ja roiskia päällekin. Tykkää kyllä aina seksistä, mutta on joskus kai sitten vähän tympeätä kun on pillu spermassa ja se sotkee muutenkin reidet/pikkarit sitten, kun valuvat ulos.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


apuaah kirjoitti:

Hei siskot !
Onko teillä joku kikka millä saatte kumppaninne tulemaan nopeammin. Seksi on muuten ihan mahtavaa, mutta miesystäväni ei laukeaa ei sit millään kestää ja kestää puuduttaa se jyystäminen.
Toki on mahtavaa mutta se että olen päässyt maaliin kolmekertaa ja toinen senkun jatkaa ei ole enää kivaa. Eli jollakin keinolla pitäis saada se tyhjentymään suht ajoissa mitä ihmettä tekisin. neuvoja siskot.
J a apua sitä aamua se on sit aivan jotain madotonta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu