Epäillyt vangittu.
Ne on kuulemma Putouksesta
JoukkoHahmot
6346
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
jos oli niitä jotka esiintyivät roolivaatteissaan toisten kotien nurkissa yrittäen hämätä kameroita. Vitun rikolliset! Toiminnansuunnittelija on kuitenkin vapaalla tässä tapauksessa ? Jäisipä kiinni!
Pihatonttuja, naapureita ym ne vaan on. Huolehtivat etteivät vaaralliset ainekset jää kiinni. Seuraavat kunnon kansalaisia.
"Toiminnansuunnittelija" ammatti se on tuokin. Yksityiskohdista välittämättä mutta suuntaviivoista kiinni pitäen. Miellyttämis pyyntö tytöille.
KukA on vasikka
Vähä älyisenä tarkoitat varmaan kysyä, mikä on vasikka. Lehmän vasikka, vasikoinnin jälkeen.
Ei pidä esittää rikollisjengin jäsentä, jota sitoo vaikemenisen laki tai vaiennetaan. Ootteko seonneita
Pelkäättekö vaientamista. Kuinkakin pahasti. Miksi?
Pelkureita
Suorittiko kuulustelut Pasila sarjan hahmoista Repomies vai Kyösti Pöysti tuttisuussa?
Vai kaivettiinko Reinikainen esille, tää selvitetään niin maan perusteellisesti
Eikö se riko lakia esittää poliisien edustajaa? Kyllä noilla hahmoilla selvittämisprosentti täytyy olla korkea
Kyllähän sitä selvitellään niin maan perusteellisesti, kukin vuorollaan
Etteivät ihan jää kokonaan aivopesun vangiksi, joka korvattiin uudella
Siinä sitä on ihmisillä elämässä muistoja
Ko ainesten parissa