Lähti se kuin

Vesa töölöstä..
5193
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

T=paska.

Äänestä

Vesalla on kuppa.

Äänestä
  • Joku Vesa on vienyt sulta naisen. Itse olen tavannut toinen toistaan ihanampia Vesa nimisiä miehiä. Taitaa olla hurmureiden nimi.

    Äänestä

  • Hyvänimi kirjoitti:

    Joku Vesa on vienyt sulta naisen. Itse olen tavannut toinen toistaan ihanampia Vesa nimisiä miehiä. Taitaa olla hurmureiden nimi.

    Tai miehen.

    Ratakiskosta väännettynä:

    "lähti kuin kuppa Töölöstä".

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


OlenVesaTöölösta kirjoitti:

Vesa töölöstä..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu