Olen kyllästynyt käteeni

Ihan pska käsi. Ei enää osaa tyydyttää minua. :( Nyt tarvittas naisen apuja tähän hommaan.
2114
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Vai että makkarabileet, eiköhän ne ole geijujen juttuja.

Äänestä

No mikäpä kädessä vikana? Toimita toisella, jos se osais paremmin. Ei ne naikkoset tuu ellei pyytämällä pyydä. Ei tässä typerässä maailmassa tapahdu oikein mitään. Ei edes pyytämällä, että sikäli. Pärjäilehän nyt sitten.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sausageparty kirjoitti:

Ihan pska käsi. Ei enää osaa tyydyttää minua. :( Nyt tarvittas naisen apuja tähän hommaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu