Jos herraseni näyttäisit mallia mulle

pihalla niin mäkin voisin nakuilla. Nyt ei kestä hermo kun paarmat ja ampparit pörrää ympärillä.
The birds and the bees : https://youtu.be/ch7oD1Nrcjw
5217
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Niitä paarmoja on tosiaan ollu näillä helteillä haitalle asti. Eipä siis kannata nakuilla.

Äänestä
  • Paarma tuskin kerkeis ensin.

    Äänestä

  • ihollejosMnainenolis kirjoitti:

    Paarma tuskin kerkeis ensin.

    Hän varmaankin iloitsee viestistäsi. Aloittaja on vokaalinainen 😊

    Äänestä

  • Uikkareissa olin pihalla. Kohtalon ivaa oli se että sisäeteisessä sisälle tullessa puri paarma. Onneksi vaan kyynärpäähän. 🐝 🐝🌼🌻

    Äänestä

  • Puhalletaan pipi pois, puuh puuh puuhhhh,

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


EnOleAlma kirjoitti:

pihalla niin mäkin voisin nakuilla. Nyt ei kestä hermo kun paarmat ja ampparit pörrää ympärillä.
The birds and the bees : https://youtu.be/ch7oD1Nrcjw

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu