Onko muka pieni ?

Supliikkimies

Kulli kovana 13cm pitkä ja 4cm paksu...naisia on ollut lähemmäs sata. Miksi?
Kukaan ei ole haukkunut erektiossa olevaa kulliani huonoksi tai pieneksi.
Mitä mieltä olette?

13

936

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Lgftkl

      Ukolla samaa kokoa ja hyvältä on tuntunut joka pano.. kokemusta on jos jonkin kokoisista eikä lopputulos ole muuksi muuttunut.

    • Kjgggkbb

      Ei sulla ole kuin 75% tuosta mitä ilmoitat, jos oikein mittaat.

    • meikämeikä

      Tuohan on ihan keskivertokalu eli sen kokoista naiset useimmiten saa ja kun osaat sitä vielä käyttää, niin kyllä naiset on tyytyväisiä.
      Eli ei ole pieni vaan normi patukka.

    • Mikkelinkittaaja

      Sitä kutsutaan kursailuksi. Kukaan ei ilkeä kertoa sulle totuutta. Sääliäkin se voi olla. Mietippä asiaa toisinpäin. Tuskin tuota kukaan on kehunut suureksikaan. Varmasti ei olisi pokka pitänyt tuollaisen valkoisen valheen murjaisuun.

      Pieni pippelihän tuo on, kun rehellisiä ollaan. Ei se siitä muuksi muutu, vaikka itsellesi mitä uskottelet.

    • Logiikkaontuu

      Miten se ,että jos on ollut paljon naisia muka kumoaa sen tosiasian,että munas on pieni?
      Eihän se baarista tai mistä hyvänsä sun mukaan lähtevä akka tiedä siinä kohtaa mikä pikkupili sulla on.

      • Yllätyshousussa

        Niinpä


    • Driller

      Mullakin on pieni, saman kokoinen kuin sulla, ja mulle on "huomautettu" useita kertoja sen koosta esim. näin: "Ei sulla ole ihan pienimmästä päästä, eräällä oli vielä pienempi, mutta olen ollut todella ison kanssa..." Toinen sanoi, että' entisen poikaystävän kanssa (jolla oli todella iso) tuntui enemmän ja kolmas sanoi että entisellä oli myös pieni. Johtuikohan toi mainitsemasi luku sata naista siitä että pienen koon takia tyttöystävät vaihtuivat heti ensimmäisen kerran jälkeen vai onko se keksitty. Ei ole mikään normaali luku miehelle?

    • Isooniso

      Kunnon kyydit saa isolla. Tuo valitettavasti on alamittainen."teini pirri" Ei kiitos kelpaa.

    • syitävoiolla

      Ei pieni jos kerran keskikoinen. Se että naisia lähtee mukaan ei kerro kyrvän suuruudesta mitään. Tietty jos mahtimela ja maine kiirii. Tossa tapauksessa tuskin. Taitojahan tietty voi löytyä ja niistä naiset kuiskii.

    • 32n

      13cm pitkä ja 4cm paksu erektiossa on se yleisin mitä olen saanut ja ollut tyytyväinen. Kolme pieni munaista ollut ja niistä ei oo kyl jääny mitään muuta kun paha mieli ja kauhee panetus, minkä on itse saanut sormillaan hoidettua paremmin kun minimunaiset miehet.

      Yhdellä on ollut paksumpi ja pidempi kuin ns. normi 13/4cm ja heti huomasin nauttivani seksistä enemmän. Myös dildoilla huomaan saman, 3-4cm leveydeltä tuntuu miltään ainoastaan perseessä, kyllä se 6cm dildo on paljon nautinnollisempi, ah mitähän se ois ku oikeeta isoo sais.

      Rakkaussuhteessa mua ei haittaa vaikka miehellä ois tommonen normi/pieni muna, kun toista rakastaa ihmisenä eli persoonana niin silloin ei koolla ole väliä.

      Olen synnyttämätön nainen ja jumppaan alakerran lihaksia: 13/4cm kyrpää naidessa ei ole kyse ilmiöstä ”kuin heiluttais nakkia jäähallissa”.

      Ärsyttävin kulli on ollut ohut ja pitkä, siitä ei ollut mitään iloa, ei missään muodossa.

    • Vois-imee

      Jos olet pieni mies niin sullahan on iso.

    • 20cmkovana

      Nysä

    • Pikkukullinen

      Pienelläkin pärjää jos muuten osaa naista pidellä.
      Varmaan moni nainen pitää isommasta etenkin jos hänellä itsellään on isompi värkki.
      Mitä tulee näihin naisiin joille kelpaa vain kertapanoon, tulee mieleen yks tapaus joka sanoi ettei hän harrasta yhden yön suhteita, hänelle sit kelpasi kahdesti. Sitten hän jo lähti seuraavaa metsästään. Mut ei se mitään, ei oo tullu ikävä. ;-)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Jens Ihlen (ex Kukka) poika todistaa oikeudessa

      10:49 "Välit ovat olemattomat" Minkälainen isäsi ja sinun välinen suhde on tällä hetkellä? "Minulla ei ole minkäännäkö
      Maailman menoa
      265
      9985
    2. K-kaupassa on mukava käydä, kun ei tarvitse katsella köyhiä

      vasemmistolaisia, joista monet myös varastavat. Mielellään maksaa vähän enemmän tuotteista K-kaupassa, jotka ovat paljon
      Maailman menoa
      192
      5704
    3. Suomeen ei kuulu ihmiset jotka ei halua kätellä toisia ihmisiä, koska tämä on vääräuskoinen

      Nainen joka ei halunnut kätellä Stubbia on selvästi ääripään muslimi, eli sitä sakkia josta niitä ongelmia koituu. Ulos
      Maailman menoa
      167
      5274
    4. PS:n Purra teki -JÄTTI-VELAT

      * * PS:n Purra teki -JÄTTI-VELAT - ! ja jätti MaksuHuolet -Kansan Maksettavaksi -! *
      Maailman menoa
      75
      4901
    5. Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen

      Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot
      Maailman menoa
      7
      3183
    6. Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"

      Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe
      Maailman menoa
      0
      2550
    7. Ootko sä nainen suuttunut

      jostain? Harmi jos tullut väärinkäsityksiä.
      Ikävä
      212
      2479
    8. Nainen, sanotaan että totuus tekee kipeää

      Ehkä mutta se voi olla myös se kaikkein kamalin asia kohdata. Kuplassa on turvallista, kun tietää vähemmän on helpompi.
      Ikävä
      12
      2289
    9. Valtio lopettaa pienituloisten perheiden kylpylälomien tukemisen

      Pienituloiset suomalaiset ovat voineet vuosikymmenten ajan hakea tuettuja lomia terveydellisin, sosiaalisin ja taloudell
      Maailman menoa
      355
      2049
    10. Menen nyt koisimaan

      Ja en ehkä palaa tänne. Asia on nyt loppuunkäsitelty ja totuus tuli ilmi
      Ikävä
      22
      1828
    Aihe