Voisit nainen välillä teroittaa niitä

penaalin tylsiä kyniä. Jos ymmärrät mitä tarkoitan.
7270
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Kuka niitä teräviä aina jaksaa. Tylsillä ei tuu niin pahaa jälkeä.

Äänestä

Ja mä sä hoitoon! mut tuskin sekään sinuun tehoaisi.

Äänestä

Ääh.. Hukkaan heitettyä hommaa, tylsyvät taas kuitenkin.

Äänestä

Mies oletko nyt aivan varma että sulla on kaikki muumit laaksossa???? tai inkkarit kanootissa???

Äänestä

Random heppu sai muijien posket punaiseksi. :D

Äänestä

Naisten älykkyyden kyseenalaistaminen on mun mielestä aika halvan reaktion hakemista.

Äänestä

sulla ne on kaikki kynät hukassa penaalista, joten sulla ei ole varaa sanoa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vinkkari kirjoitti:

penaalin tylsiä kyniä. Jos ymmärrät mitä tarkoitan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu