En ymmärrä, tätä asiaa.
Miten Venäjä on muka sekaantunut USAn vaaleihin?
8
237
Vastaukset
- Abrahamm
EN minäkään ilman todisteita, mutta Suomen osallistumista demokratian vihaaja Clintonin osalta kyllä ja matkustettiin sinne jo valmiiksi voitonjuhlia juhlimaan ,valiokuntineen valtionkin tuella !?
- Dratsab
Jäit taas kiinni ryssäntrulli !
Tämä on kybersotaa !
Vitun parasiitit painukaa helvettiin täältä. - Abrahamm
Lännessä on tarkoituskin ettei ymmärrä, syyttäminen on heille täkeämpää kuin pohtia totuuksia !?
Eiköhän se vuosikymmenessä laannu ja uusisyyte tulee keksittyä,joten Venäjän vaaleihin ja toisinajattelioihin pitää panostaa jo historiallisesti !? - Dratsab
Esimerkki RT:n (Ridiculous Today).
Syyrian ohjusiskussa urhooliset ryssät ampuivat supertehokkailla ja tarkoilla PUK20-torjuntaohjuksilla alas 100:sta risteilyohjuksesta 80.
Totuus on se , että kaikki risteilyohjukset tulivat alas. Yksikään ei jäänyt avaruuten. Tosin ne muttama harva risteilyohjus, joka osui kohteeseensa sai varsin pahaa jälkeä aikaan. Tosin tuokin voi olla ryssän lavastusta.
Saatanan torakat, ettekö pysty keksimään parempia satuja ?
Länsi syyttää kun ryssän parasiitit eivät noudata mitään kv lakia.
Nämä ryssän PUK20 ohjukset osuivat jopa yli 10 km: korkeudella lentävään 300-matkustajan koneeseen.
Kuka päästäisi sarjamurhaajan avustamaan rikospaikalleen ?
Suksikaa Siperiaan josko se opettaisi ymmärrystä.
Hyvää iltakatsottavaa:
Ulkolinja: Putin ja mafia
https://areena.yle.fi/1-4377326 - EiVoiMitään
Et kai oleta, että joku alkaa sinulle selvittämäänkään. Se olisi turhaa, jos nytkään et sitä ymmärrä niiden tietojen pohjalta joita julkisuudessa on ollut ’tuhansittain’.
Ymmärryksesi on näköjään ihan täällä aktiivisesti riehuvan trollikoulutuksen osaamattomuuden vuoksi keskeyttämään joutuneen nimimerkki ’Abrahammin’ tasolla. Sillä ei ylpeilemään kyllä pääse, surullista kannaltasi - Dratsab
Teidän ryssän trullien toiminta vaikeutuu kun tänne pääsee kirjoittamaan vain pankkitunnuksilla tunnistettuna.
Kybersota on vakava asia. - Abrahamm
Kai tärkeämpää olisi selvittää kuka jaketkä Syyrian kapinalliset loi ja kielsi vaaleihin osallistumisen !?
Ei kai Obaman joukot sielläkin asialla,kuin Libyassa,demokratian vihaaja Clintoninkin käskystä !?
Yhdysvalloissa määrrää vain armeija ja sen sai Kenedytkin Kuuban rauhansopimuksesta maksaa hengellään !? - Dratsab
Taas pääsi trulli runoilemaan. Kohta tänne pääsee vain tunnistautuneena.
Diktaattori Asad sain aikaan "kapinalliset".
Eiköhän diktaattori Gaddafi saanut aikaan omat "kapinalliset".
Kennedyjen murhaajilla oli hyvät "Neuvosto-suhteet".
Duuma lopetetaan turhana, sillä näistä eläkeläisistä kolutetaan trulleja käyttämään Google kääntäjää.
Suomen vaalit ovat jo ensi vuonna ja USA:n 2020 !
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1251979
Terveystalon lääkärit ylilaskuttaneet
Tämän pörriäiset osaavat, laskuttamisen. Terveystalo myöntää asian. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011134269.html "K1281510En kai koskaan saa sinua
Koska et usko että riitäisit minulle. Olet aina pitänyt itseäsi liian risana ja heikkona. Katkot korkeutesi, ja poraat k931366- 631234
Saran ökytyyli käänsi katseita.
On nyt kyllä Sara kasvoistaan, kuvan perusteella todellakin pyöristynyt ainakin kuvan perusteella.1331141The Summit Suomi: Maxie avaa hyytävästä tilanteesta kuvauksissa: "Veri roiskui ja tajusi, että..."
Oletko seurannut The Summit Suomea? Tykkäätkö vai et tai mitä mieltä ylipäätään olet sarjasta? Moni katsoja on kaikonnut121101Työttömille lusmuille luvassa lisää keppiä
Hallitus aikoo kiristää velvoitteiden laiminlyönnistä seuraavia työttömyysturvan karensseja ensi vuodesta alkaen. Hall223912- 151859
Tiedän kaiken sinusta ja kaikesta
Tiedän miten kärsit. Tiedän millanen oikeesti oot. Tiedän miksi valehtelit, tiedän miksi satutit mua. Tiedän mitä tapaht57803Miksi ihmeessä?
Erika Vikman diskattiin, ei osallistu Euroviisuihin – tilalle Gettomasa ja paluun tekevä Cheek20768