Suomi erkani EU:sta sotilasliitollaan Jenkkeihin

Tämä sota-kritillinen valtiomme on ollut EU:n perus kannattaja ja nyt itse näkertaa sotahulluudella pesäeroa !?
8225
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Tosiasia on ,että EU:n yhtenäisyyttä ei ole, kun Suomikin sitä nakertaa !?
Huomenta Suomi hakkeri !?

Äänestä

Huhujen mukaan olet Toksovan sikalan entinen paskakuski, joka sai potkut syötyään kuormasta. Pitääkö tuo paikkansa?

Äänestä
  • Älä kauppaa omias ja pidä hyvänäs työpaikkasi !?

    Äänestä

Eihän tämä liity Europarlamenttiin mitenkään! Paskakuski ei katso yhtään, mille palstalle törkyään työntää.

Äänestä

Kuinkas moneen sotaan Suomi tälläliitolla tahrannut maineensa,kusipäitten Niinistöjen tuella !?

Äänestä

Suomessa tyhmimmät ja lapselliset Presitentti ja Puolustusministeri (Lue hyökkäys ) !?

Äänestä

Tämähän oli paskahousu Niinistöjen emämöhläys, mutta ei ensimmäinen !?

Äänestä

Suomi onkin enää EU:n tarkkailiajäsen !? Kaikkea se sotahulluus teettää !??

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Abrahamm kirjoitti:

Tämä sota-kritillinen valtiomme on ollut EU:n perus kannattaja ja nyt itse näkertaa sotahulluudella pesäeroa !?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu