Heil Katainen

Hyvä natsi tyyli.
Tässä voin jo paljastaa että me Oikeistolaiset olemme vallanneet poliisin.
Meillä on lyhyt tukka jos ollenkaan.
ja tullaan käyttämään tätä valtaa.
Nyt kun vielä saatu Politiikaan henkilö joka kuuluu seuraan.
Olisi aika perustaa Oma puolue kuten itävallassa.

Eläköön Skinit.
4116
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

tunsi erityistä mielenkiintoa Itävaltailaiseen äärioikeistoon. Pyysi kuulemma oikeutta liittyä. Oli tyhmää, että Euroopan sosialidemokraatit yhdessä muiden demokratia ihannoivien puolueiden kanssa onnistuivat upottamaan pyrkimykset.

Olemme jo pyytäneetkin apua kaikilta äärioikeistoa vastustavilta demokraattisilta puolueílta tukea Kataisen vallanhimon kasvettua äärettömyyksiin. Heil Katainen liike on leviämässä.

Äänestä
  • Tässä ketjussa HönttiTapio avaa keskustelun ja sitten keskustelee itse itsensä kansssa. Voiko enää höntinpää ihmistä olla kuin HönttiTapio?

    vastaan itse
    Ei voi....

    Äänestä

  • poikotoi Itävaltaa.

    Äänestä

  • mvv kirjoitti:

    poikotoi Itävaltaa.

    Eiku se poikotoi poikia (edelleen).

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Polisman kirjoitti:

Hyvä natsi tyyli.
Tässä voin jo paljastaa että me Oikeistolaiset olemme vallanneet poliisin.
Meillä on lyhyt tukka jos ollenkaan.
ja tullaan käyttämään tätä valtaa.
Nyt kun vielä saatu Politiikaan henkilö joka kuuluu seuraan.
Olisi aika perustaa Oma puolue kuten itävallassa.

Eläköön Skinit.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu