Kahdella aseella varustautunut mustamies

saa vastaansa paukku-janen mukava videonpätkä jossa valkoinen näinen nöyryyttää mustaa miestä . MV-lehdestä tämäkin löytyy .
367
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Uutistieto räjähtää kukkaan, kun hankkii kielitaitoa

Englantia kannattaa hioa siihen kuntoon, että pystyy kuuntelemaan eliittienglanniksi puhuttuja uutisia
Vain kieliä osaamalla pystyy selättämään valhemedian Yle, Hesari ... ja tietää että

Persianlahden muslimimaat eivät ota muslimipakolaisia

Muslimivaltio Jordania ei ikinä tule hyväksymään yhteistä rajaa muslimipalestiinan kanssa vaaran takia
Israelin kanssa kyllä

Putin pyrkii tappamaan avustajat Syyriassa jotta ne eivät toimi todistajina sotarikoksista
Trump soitti Netanyahulle ja pyysi tätä kuljettamaan valkokypäräavustajat nopeasti turvaan, osa on vielä hoitamatta

jotta putinistit eivät tapa niitä koska VALKOKYPÄRÄT ovat nähneet valtavasti putinistien IHMISOIKEUSsotaRIKOKSIA ja he ovat nyt vaarallisia todistajia

https://www.timesofisrael.com/netanyahu-says-trump-asked-him-to-help-rescue-white-helmets-from-syria/ Prime Minister Benjamin Netanyahu on Sunday said Israel assisted in the evacuation of hundreds of Syrian rescue workers from southwest Syria at the request of US President Donald Trump and other Western leaders

Äänestä

Juu plondattu tumma tyttö tulee sivulta ja ampuu omarotuistaan miestä vatsaan! On se mahtavaa! Rohkeutta kuvastaa auton taakse loikkiminen ja pakon edessä sitten käy potkaisemassa pistoolin kauemmas.
Persujen tajunta rajoittuu lähteettömän videon hertillä huumorilla väännettyyn MV otsikkoon. Tosin syystä sai nahkaansa mies, yritti viedä porton käsilaukun. Taisi olla ihan sutenjööri..

Äänestä

Sai roikkohuulisomali vähän siipeensä mikä on sinänsä hyvä juttu olisi päästänyt aivot pihalle samantien mutta näistä taitaa saada saman tuomion kuin ihmisestä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Paukku-Jane kirjoitti:

saa vastaansa paukku-janen mukava videonpätkä jossa valkoinen näinen nöyryyttää mustaa miestä . MV-lehdestä tämäkin löytyy .

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu